Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ayakları yandı strese girdi acil yardım!!!

Arkadaslar merhaba muhabbet kusum 4 gün önce sıcak corbaya atladı hemen soğuk suya tutup silerdin sürdüm 4 gündür de düzenli olarak sürüyorum ama hic susmayan hayvan asla konusmuyo ötmüyor bile ayaklarının fotoğrafını da ekliyorum rahatca yürüyor falan ama travma sonrası stres bozukluğuna girdi ayakları ve psikolojisi icin me yapabilirim lütfen yardımcı olun
Merhaba kesinlikle kustan anlayan veterinere goturun bence.hangi şehirde yaşıyosunuz?

Düzenli olarak silverdin sürüyorum yeşillik haşlanmış yumurta ballı kraker veriyorum yanımda tutuyorum ilgileniyorum sıvı almasını sağlıyorum
Yine bi veterinere gosterin BElki silverdin de zararlıdır?veterinerin bence kesinlikle görmesi iyi olur.ayrıca ballı kraker onlara zararlı

Baska bir forumda sabunlu suyla yıkayın dedi baya tecrübeli birkaç kişi öyle yaptım su an dinleniyor gece yatmadan süreceğim sabah da nöbetçi eczaneden tremaycin alacağım yıkandıktan sonra böyle oldu malesef yanıktan ötürü kabarcıklar cıkmıs bayağı
Sabun onlara zararlı
Lütfen her soyleneni kuşa uygulamayın.
Dedigim gibi anlayan,uzman kusveteriner gorsun bence
Sabun zararlı ya
Elma sirkesi,sampun,sabun zararlıdır.çeşme suyunun altında mı yıkadınız?

Merhaba giresunda yasıyorum kendisini değil zaten ayaklarını yıkadım silverdin verilmiş daha önceki vakalarda da veterinerler tarafından simdi onunla birlikte teramisin sürüyorum ve cok şükür daha iyi biraz neşesi yerine geldi ve yaraları kabuk bağlamaya basladı tesekkür ederimmm ilginize :)

Merhaba giresunda yasıyorum kendisini değil zaten ayaklarını yıkadım silverdin verilmiş daha önceki vakalarda da veterinerler tarafından simdi onunla birlikte teramisin sürüyorum ve cok şükür daha iyi biraz neşesi yerine geldi ve yaraları kabuk bağlamaya basladı tesekkür ederimmm ilginize :)
Dedim size iyileşir diye 🙂 beklediğimden daha çabuk toparlamis hatta 👍🏻 siz ama probiyotik ve vitamin geldiğinde hemen uygulamaya başlayın farklı günlerde ama. en azından hastaliklara karşı bağışıklığı güçlenmiş olur. Çok sevindim 🤗 tekrardan geçmiş olsun 🙏🏻

Geri