Karadeniz Pet

muhabbet kuşumun boynu incindi

e murat

Yeni Üye
Arkadaşlar Merhaba. 2 gün önce kuşum kapıya sıkışma tehlikesi atlattı sıkışmadı ama sanırım ya çarptı ya da ani hareketle boyun kasinı incitt çünkü geri dönüp kaçtı. Dün çok sessiz hareketsiz duruyordu usuttu sandım sonra kafesi tabanında oturmaya baslayip tunege çıkmayinca hemen vet e götürdüm. Vet soğuk aldığını dusunup halsiz ama kötü değil ishal yok dedi antibiyotik verdi 5 gün kullan dedi. Eve gelip sürekli takip ettiğimde başını çevirip kendini kasiyamadigini farkettim. Kaşımak için başını çevirmeye çalışıyor ama çeviemiyor seyiriyor gibi. Ama uyurken tam yan çevirebiliyor ama kanatlarının arasına sokup uyuma pozisyonu almıyor. Bende o olaydan kaynaklı incinme olduğunu düşündüm fikri olan var mı. Yem kutusuna da gitmiyor ben elimle verince iştahlı iştahlı yiyor. Bu durumlar da yapılacak bişey var mı vet 1 hafta sürer iyileşmesi yapacak bişey yok dedi.
Video da tam 00 10- 00:13 arasında olduğu gibi.
http://youtu.be/j8THg3rumZo

Incinme olabilir maşallah canlı duruyor zamanla geçecektir inşaallah geçmiş olsun

Maşallah çok güzel. Bence de iyileşir. Geçmiş olsun. :)

allah nazardan saklasın çok canlı duruyor maşallah

Çok teşekkür ederim arkadaşlar evin bebeği gibi oldu hepimiz dört gözle bekliyoruz iyileşmesini. Yem kutusuna gitmeye de başladı ama Tırmanırken tutunurken gagasini eskisi kadar seri kullanamiyor henüz Inşallah en yakın zamanda iyileşir bebeğimiz :)

Gerçekten rengi falan harika duruyor. Gayet sağlıklı gördüm ben videoda. Umarım sıkıntı olmaz

Çok teşekkür ederim umarım :)

Son düzenleme:
Öncelikle geçmiş olsun. Çok çok tatlı bir şey. Uhmm bu konu hakkında bir bilgim yok ama bencede beklerseniz düzelir. Yani nasıl bizim elimiz kolumuz incinip sonra düzelir ya bence bu da öyle bir sey :/ . Siz yardım edin ama ona olur mu ? Hani biliyorum yapıyorsunuzdur kesinlikle ama işte söylemek istedim. :) Çok şirin bir kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:12 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

Çok geçmiş olsun. Çooook tatlı . Ve bencede sadece incinme . Düzelecektir :)

Çok teşekkür ederim sürekli ilgileniyorum gagasiyla kasinamamasi dışında pek bi sıkıntısı yok ama elimle besliyorum suyunu iciriyorum. Başını kasiyorum gerçi başını kasiyabiliyor ayagiyla ama nazlı benim kızım elimden geldiğince korumaya çalışıyorum bir an önce duzelsin de tekrar mincira mincira opeyim diye :)

Geri