petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumun cinsi,ırkı,yaşı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve selen arda tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. selen arda

Aranıza yeni katıldım.yaklaşık iki ay önce muhabbet kuşu beslemeye başladım.kuşun cinsiyeti,yaşı ve ırkı hakkında hiç bilgim yok.forumları okuyorum fakat işin içinden çıkamadım bi türlü :) bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.

Bir de kuşum çok fazla korkuyor.alıştırmak için her şeyi denedim.yanına yaklaşmama asla izin vermiyor.korkudan titreyip duruyor.yavaş yavaş elime alıştırmayı denedim ama
    olmadı.kaçarken her yere çarpıyor bişey olacak diye korkuyorum.yanına yaklaşmadığım
    zaman çok keyifli.kendi kendine oynuyor ötüyor.yeter ki yakınında kimse olmasın :confused:

#1 selen arda, 16 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ekim 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Selam, hoş geldin. Keyifli sohbetler.
    Kuşunun fotoğrafını yüklersen, yaşına cinsiyetine bakabiliriz.

3. selen arda

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Erkek, 4-5 aylık.

5. selen arda

teşekkürler :) ırkını bilen var mı? çok yabani de farklı bir tür mü acaba? korkmaması için ne yapmalıyım?geleli iki ay oldu her gün şarkı söylüyorum,konuşuyorum,elime alışması için kafese yaklaştırıp bekliyorum ama olmadı hiç biri

6. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    Erkek 4-5 aylik yok.. 3 ayliktir.. irki ise kirik.. sadece kirik :)

7. selen arda

teşekkürler . kırık bir muhabbet kuşum olduğunu öğrenmis oldum:)

Sayfayı Paylaş