Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Cinsiyeti Irkı Yaşı

• Konbuyu başlatan BerkayBaran
  • Başlangıç tarihi
güzel bir erkek Çek olma olasılıgı yüksek kuyruğu ve vücudu geniş..

Kuşunuz damızlık bir erkek maşaallah. yavru alınabilecek çağda. Irk olarak çek olabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 00:17 --

Yaş 7 aydan büyük 1 yaş civarı olabilir

Erkek 1 yaşını geçgin, çek gibi duruyor

çok zor bu zamandan sonra, çok ilgi gerektirir, ama imkansız değil

Kandırıldım O zaman :( ismide vardır heralde daha önceden sonradanki isimi kabullenmez degilmi :(
oysa aldıgım yer yavru dedi

Bu kuş Yaşına girmiş neredeyse. Yanına kızgın bir dişi al kendi yavrınu konuşturup eğitirsin.

ismail abi ailem başka bir kuşa izin vermiyor bunu zor aldırdım
ne yapayım ben bunu geri mi vereyim bi cacık olmazmı bundan :/

ne yapayım bunu abi konuşturmak için çok emek lazım diyorlar eskişehirde yavru kuş alabilecegim bir hobici yokmu

Arkadaşım, konuşturmak, ele alıştırmak istiyosan, boşa çaba harcama, hevesini de kaçırma, bu kuşu konuşturmak da alıştırmakda çok ama çok zordur. Zaten bi yerde pes edersin. Seni açık açık kandırmış o yavru diyen para avcıları. Ha bu bi en az 1 yaşındaymış desen e yavru işte 10 sene yaşar bunlar derler belkide :D Neyse sen 2-3 aylık bir kuş bul. Onu iade et. Siteden bi satıcı bulursun umarım.

Aileme söyledim onu götürürsün adam almaz geri gelir ölür o kuş diyolar havalar soguk yokmu hiç eskişehirde bana yavru bir kuş verebilecek ayarlayabilecek bi hobici ?
bunu degiştirmemeye kararlılar alırsam başka alacam eve

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

2 tane olcak yani evde alırsam zaten bunu ailem seçti ben mavi istiyodum kesin yavruydu o simsiyahtı gözleri kafası çizgi doluydu (mavi sevmiyorlarmış) onu istemediler
bunu aldılar YAŞ 15 aile ne derse o oluyor abi bu yaşta malum

Kuş yavru değil maalesef , arkadaşların dediği gibi üretim alınacak bir erkek.

5 aylık buyukbır ıhtımal cek mı onu anlıyamadım tunekte gormem lazım

Irkını bilecek kadar birikimim yok. Ustalarımız muhakkak bilgi verirler. Ama cinsiyeti erkek. Hem de güzel bir erkek maşallah.

Geri