petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumun çinsiyeti?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve PERSIA tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. PERSIA
    Gizli

PERSIA Guest

muhabbet kuşumun çinsiyetini? ögrenmek istiyorum aldıgımda daha yeni yeme düşmüştü 25 günlük filan dedi kuşçu ensede daha tüyü yeni yeni cıkıyordu
    şuan 1 ay 10 gün filan kuşcu erkek dedi ama birde sizlerin fikrini alayım dedim yardımlarınız için tşkler

#1 PERSIA, 4 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Eylül 2014
  2. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    bu kuş daha çok küçük yem kırmayı biliyormu gördünüzmü yem yerken bana 1 aylık gibi gelmedi daha küçük

3. PERSIA
    Gizli

PERSIA Guest

evet yerden yiyor civciv yemi ve kabuksuz yemle karışık iştahıda baya iyi maşllahı var nazar degmesin işte 1 ay 10 günlük filan tam gagadan anlayamdım erkekmi dişimi

#3 PERSIA, 4 Eylül 2014
  4. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    bu aylardaki kuşlarda bazen cere yanılta bilir yani ilerde değişebilir ama şu anda kuş erkek

5. PERSIA
    Gizli

PERSIA Guest

yani erkek gibi duruyor ama baya da ele geliyor çok yakın insana yapıştımı bırakmak bilmiyor baya hareketli hiç kaçmıyor ürkme kesinlikle sıfır kuşta daha yeni yeni uçmaya başladı odada her insana gidiyor hiç çekinmiyor bazen ters ters bakıyor ters bakışları yüzünden isminide caki koydum bir ay daha beklicez ozaman sanki furkan bey. gaga daha netleşsin diye görünen o galiba

#5 PERSIA, 4 Eylül 2014
  6. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    bu yaşta almanız iyi olmuş kuşu çok iyi eyitebilirsiniz kuşun cana yakın olması ayrı bi güzellik ismide güzelmiş :) zaten kuş erkek ama bazen kuşların cereler değişiyor o yüzden söyledim eğer cerede yani burnunun renginde bi değişme olmazsa kuş erkektir

7. PERSIA
    Gizli

PERSIA Guest

Yardımlarınız için ve fikirleriniz için tşk Furkan bey 1 ay sonra kuşun resmini çekip yeniden ekLice
    Fikirlerinizi almak isterim

8. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Minicik daha tam alıştırmalık tehlike nedir bilmez. :)

9. melihsanver
    Gizli

maşallah erkek

10. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Erkek kuş maaşalah.

Sayfayı Paylaş