petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun dışkısı beyaz (yardım)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve serhat_serhat tarafından 5 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. serhat_serhat

Muhabbet kuşumun dışkısını hamur kıvamında beyaz renkte yapıyor. Bu durumda ne gibi bir tedavi uygulayabilirim. Nette araştırdım pankreas enfeksiyonu deniyor. Kullanmamı önerebileceğiniz bir ilaç var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

resım gorunmuyor dostum...

3. serhat_serhat

Evet resim yukleyemedim. Ama dedigim gibi diskisi hamur kivaminda bembeyaz. Diskida başka bir renk yok.

4. Selahattin GÖKTAŞ

antibiyotik kullanmalısın kızımda da olmuştu geçti. geçmiş olsun.

5. serhat_serhat

Rumeysa. Antibiyotik olarak ne kullandin ogrenebilir miyim? Vitaform mu?

6. Selahattin GÖKTAŞ

veterinerden aldım şırınganın içinde turuncu birşeydi gitmek nasip olursa soracağım ismini... vitaformda olur ama heralde.

7. kartall82

kartall82 Guest

ben de yeni kurtardim kuşu ilk olarak kafesi ayirdim su ve yemi değiştirdim ekstra olarak 2 günde bir diazm verdim sularini günlük değiştir ve sulugu sabunla yikayip iyice durula ve kurut ondan sonra su ekleyip kuşa ver

8. serhat_serhat

Diazm antibiyotik midir ?

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuş kakası beyaz

,
  2. muhabbet kuşu pankreas enfeksiyonu