Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun dışkısı neden böyle??

Bersanreis

Meraklı Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar bnm mubişimin dışkısı siyah neden biyke oldu gecen anneannem kivircik koymus kivircik cijardigimda kahverengiydi acaba zehirlendimi ???
7efec18160d74f0d35a9747308793f04.jpg

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim aldığım ilk kuşunda dışkısı böyleydi isal olmuş gibi geldi bana aspur yem kulanınız :)

Ama resmen siyah cok korkuyorum aspur yem kanarya yemi dimi bizim bakkalin kanaryasi var biraz alirim

kanarya yemi evet ben 1 tllik almıştım 2 güne bişi kalmamıştı üşütmüş sizinki diye tahmin ediyorum esmeyen sıcak yere koyarsanız daha iyi olur bu arada bende yeni kuş aldım eski kuşumu kaçırdım dışarı :( sizce bu kuşun yaşı nedir ?

95yg3r.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:00 --

bide ingiliz kırmasıymış doğrumu ?

Erkek 3 aylik çek yerlisi
bf886d0b5ddfd8906cab891d5e667576.jpg

bizimki nedir sizce ? bu arada dışkısı bana siyah gelmedi koyu yeşil geldi diye bunu önerdim yeşillik verince isal yapabiliyorda ondan

Ins ishaldir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

Sizinki yukarda yazdigim erkek çek 3 aylik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:17 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

Kardes kusunun kafesini boydan resmini atarmisin

tamam atıyım şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:20 --

DRZBby.jpg

başka çekeyimi ?

Son düzenleme:
Uzaktan tamamen boydan yeni çek uzaktan crj

Kardes ;) kapisinin oldugu taraftan kafesin her yeri gozukcek sekilde istiyorum duzenine bakacam gozukmuyo yandan

:D ortadan çekiyom o zaman boylama :)

Bi saattur onu istiyom ahaj

:Asdasd lan şarjı bitti son fotoları çektim beğenmessen artık pes :D

Tamam at

önleme çektim yoksa sırt tarafındanmı istiyodun ?
gAaqNR.jpg

lylWYX.jpg

Kafes fazla buyuk degilde cok iyi degerlendirmissin iki salincakmi var birde catidan ceksen

:D yav sen kafesimi inceliyorsun bizim kuş harbiden değilmi ing kırması gözleri biraz içerde kafası dışarda duruyorda ? bu arada evet 2 tane salıncağı var 1 tane merdiven 2 tahta tünek merdiveni eski kuşum fazla kullanmadı ama bu kullanırmı bilmiyorum

Son düzenleme:
Ben kafesi inceliyorum senin kusun yazdim ben

Geri