Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun karakteri hakkında

StayAway

Meraklı Üye
Arkadaşlar 2 aylık erkek kuşum var karakteri anlatayım biraz yardımcı olun
Müzik dinlerken çok yanıma geliyor telefon ile ugraşırken de boynu sevmeye kalktıgım zaman ya ısırıyor yada hemen onu sevdigim parmağın üzerine çıkıyor bazen acıtmadan ısırıyor bazen çok yanımı yakıyor ama genede kafama ve omzuma konuyor kendi isteği ile en çok da namaz kılarken yapıyor bunu elimle çok besledim az az meyve sebze yediriyorum o zaman pek birşey yapmıyor ama niye ısırıyor bilmiyorum bide kafesi hiç istemiyor dikkat ediyorum yem yiyip su içip hemen çıkıyor bazende çok acıksa susasa bile girmiyor avize nin tepesine çıkıyor tüylerini kabartıp gözlerini kapatıyor gündüz vakti kısaca hiçbir şekilde kafes istemiyor ama bende işte olunca mecbur kafesde tutmak zorunda kalıyorum

benim kuşum da hiç kafese girmek istemiyor normal karşılıyorum çok hassas hayvanlar çok uzun süreli ilgi istiyor olebilir

2 aylik henuz. Insanlara guvenmesi icin cok erken :) biraz zamn gecirmen gerek onunla bak yine elinden yem.yiyor omzuna konuyor cok iyi. Zamanla senden hic ayrilmayacak emin ol. En sevdigi yerler avizeler yuksek yerler. Onu ordan indrmeye calisirken cok dustum :) kafesi sevmemesi de normal. Disari varken neden sevsin .. ama o da geciyor inan. Ben de cok korkuyordum ac kaliyo bu kafese girmiyi diye :) simdi kafasina gore takiliyor istedi zaman kafesten hic cikmaz istedigi zamn hic girmez.. seninki daha kucuk. Ilgilen minikle :) zamnla sana kok sokturecek :)

• Beğen
Tepkiler: Abc
Geri