petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun kuyruğunda ki sorun nedir???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve srhn34 tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. srhn34

srhn34 Guest

Muhabbet kuşumun kuyruğunda ki sorun nedir??? Lütfen yardım...
    3 hafta önce kuyruğunda biçimsizleşme oldu ve bu hali aldı neden kaynaklanıyor ve nasıl düzelir yardım ederseniz çok sevinirim ...

2. Tunç ÇAĞATAY

Tüye girmiş gibi veya son evresi dönerken felan kuyrugunu sürtüyordur bir yere kanadı düşük biraz bir yere felanmı çarptı

3. srhn34

srhn34 Guest

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Aslında kanadının kenarında da tüylerde küçük çatallanma var gibi yani kuyruktakine benzer bir şekilde ama daha az... Bi yere çarptığını sanmıyorm ... Asıl kafama takılan şey bunun hastalık olma ihtimali !!! Böyle birşey söz konusu olabilir mi ??? Yoksa sadece tüy dökümünden mi kaynaklanyor???

4. Tunç ÇAĞATAY

Dökümden olmaz karışıklık kuyrugunu suya degdirip bir yere sürtüyordur dönerken o yüzden kuyruk düzeni bozuluyordur.

Hasta gibi durmuyor

5. srhn34

srhn34 Guest

Suluk ince ağızlı olanlardan kuyruğuna su gelmesi biraz zor ama yine de dikkat edicem ...

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kafes telleri arasinda kaloyordur. Surtunmeden kaynakliayani. Kusta bir hastalik gorunmuyor.

7. Sevtap DERİN

Kuş normal duruyor sadece tüyleri biraz hırpalanmış.

8. srhn34

srhn34 Guest

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Tünek tellere yakın duruyodu ortaya yaklaştırdım. Peki kuyruk tüyleri ne zaman düzelir ..

Sayfayı Paylaş