Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun neyi var

Demetbakr

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum gayet enerjik hareketli bir kuştu 2 gün önce internetten kum ve ballı kraker aldım onlardan yedi onun dışında farklı birşey yemedi başka bir sorunda olmadı. İki gündür çok halsiz sürekli uyuyor gözleri kısılıyor tüyleri kabarık şuan tünekte duruyor. Seslenince falan hareketleniyor ama eskisi gibi değil yani. Yeminide inip yemiyor eskiden başından kalkmazdı şimdi ben elimle uzatınca ordan yiyor. Kumundan cok fazla yiyordu onuda çıkardım kafesinden. Zehirlendi mi naptı anlamadım suyuna limon damlattım sadece şuan ne yapabilirim fikriniz nedir ?

Herhangi bir hava akımına maruz kaldı mı. Ayrıca o ballı krakerler çok zararlı. Bir daha vermeyin. Bal dedikleri şey kimyasal yapistirici madde.

Herhangi bir hava akımına maruz kaldı mı. Ayrıca o ballı krakerler çok zararlı. Bir daha vermeyin. Bal dedikleri şey kimyasal yapistirici madde.
Yani yazın sıcaklarda cam kenarına koyuyoruz evet ama sıcak esiyor diye zaten ne olduysa krakerden sonra oldu çok az yemesine rağmen

Havalar sicakta olsa canlarımız maalesef hava akımlarından etkileniyorlar. Yemesi içmesi yerindeyse multivitamin gervit takviye yapabilirsiniz. Ama bir daha ballı kraker vermeyin. Tek seferden bir şey olmaz ama hep veriyorsanız uzun vadede hastalık belirtileri ortaya çıkabiliyor.

Havalar sicakta olsa canlarımız maalesef hava akımlarından etkileniyorlar. Yemesi içmesi yerindeyse multivitamin gervit takviye yapabilirsiniz. Ama bir daha ballı kraker vermeyin. Tek seferden bir şey olmaz ama hep veriyorsanız uzun vadede hastalık belirtileri ortaya çıkabiliyor.
Haklısınız oda olabilir yem yemesinde su içmesinde azalma var yemliğine inmiyor sadece ben elimle yedirdiğimde yiyor biraz onun dışındada bi parça dal darısı yedirdim onu gayet lezzetli yedi. Ağzına sindirim sistemi düzenleyici ve multivitamin damlattık düzelmesini bekliyoruz. Sizin başka önerebileceğiniz birşey var mı ? Teşekkür ederiz bu arada

Haklısınız oda olabilir yem yemesinde su içmesinde azalma var yemliğine inmiyor sadece ben elimle yedirdiğimde yiyor biraz onun dışındada bi parça dal darısı yedirdim onu gayet lezzetli yedi. Ağzına sindirim sistemi düzenleyici ve multivitamin damlattık düzelmesini bekliyoruz. Sizin başka önerebileceğiniz birşey var mı ? Teşekkür ederiz bu arada
Ballı krakeri çok az yedirmiştim sonra böyle olunca attım zaten yarısını bile yemedi

Eğer ki iştahsızlık artarsa sizin siringayla kursaktan besleme yapmanız lazım.cunku aç kalmaları onlar için iyi olmaz. Mama yapıp siringayla ağızdan besleyiniz. Yapamazsanız YouTube de örnekleri var oraya bakarakta yapabilirsiniz. İkincisi sindirim ve multivitamin için ne verdiniz bilmiyorum ama kuşun bağışıklığı için probiyotik entrobac ve multivitamin gervit şart. Her kuş için olmazsa olmaz. Eğer ki kullanmıyorsanız bu ikisini temin edin. Petshoplarda satilmiyor internet ortamında var. Haftada bir farklı günlerde düzenli şekilde uygulayın.

Kumunu kafese geri koyun o ihtiyacı olduğu için yiyordur ve kendini iyi hissetmediği için yiyordur ama kumu grit kum olsun daha sağlıklı. Suyuna limon damlatmayın bidaha zararlı.

Geri