Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun tüye mi girmiş anlayamadım

erhan038

Yeni Üye
Muhabbet kuşum 55 günlük civarı şu anda ingiliz ırkı muhabbet kuşu olduğunu söyledi üretici kuşumun görsellerdeki gibi sırtındaki tüylerden şüpheleniyorum kuşum tüye mi girdi yoksa normal mi ayrıca kuşum bana büyümüyormuş gibi geliyor bu arada kuşumun dışkısı gayet düzgün ve neşesi yerinde sabahları gayet ve canlı bizimle vakit geçirmeyi seviyor akşamları da işten geldiğim de 1 saat
kadar da ben vakit geçiriyorum hastalık belirtisi veya mutsuzluk belirtisi yok değerli görüşlerinize ve bilgilerinize ihtiyacım var

Bebeklik tüylerini 12 haftalık civarlarındayken atmaya başlıyorlar. Kuşunuzun alnı açılmaya başlamış gibi görünüyor fotoğraflarda. Şu attığım fotoğraftaki gibi tüy tüpçükleri belirmeye başladığında kuşunuzun tüy değiştirmeye başladığını anlarsınız zaten.

images

Maşallah kuşunuz henüz küçük, birkaç ay sonra büyüdüğünü fark edersiniz. Sağlıklı ve neşesinin yerinde olması güzel, sırtındaki tüyler, tüy değiştirdikten sonra düzelir (sakın çekmeyin). Kuşunuz tüye girdiğinde @Yeşil Paytak'ın eklediği fotoğraftaki gibi tüy tüpçükleri görünür.

Maşallah kuşunuz henüz küçük, birkaç ay sonra büyüdüğünü fark edersiniz. Sağlıklı ve neşesinin yerinde olması güzel, sırtındaki tüyler, tüy değiştirdikten sonra düzelir (sakın çekmeyin). Kuşunuz tüye girdiğinde @Yeşil Paytak'ın eklediği fotoğraftaki gibi tüy tüpçükleri görünür.
çok teşekkür ederim abi

Geri