Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun uyuması iyice tuhaflaştı

Limonata

Yeni Üye
Merhabalar 4 ocakta tuhaf uyuyor dediğim kuşum dahada garip uyumaya başladı aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi uyuyor flaş patlayınca gözlerini açtı ama pozisyon aynen bu ve sol ayağı sağ ayağına göre daha güçsüz tutuyor elimize gelirken çok zorlanıyor dışarı salarsak yatıp uyuyor bize belli etmemek için ötüyor iyi gibi yapıyor buralarda kuştan anlayan veteriner yok bilen varsa neyi var yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• _20190111_032242.jpg
    _20190111_032242.jpg
    811 KB · Görüntüleme: 64
Salıncağı cıkartıp tünekde konumlanmasını sağlayın bir de öyle inceleyin. Hangi ayağı problemliyse dikkatlice gözlemeyin yara varsa krem sürün eğer güç kaybı varsa krem sürüp ovalayın çok sıkmadan.

Salıncağı cıkartıp tünekde konumlanmasını sağlayın bir de öyle inceleyin. Hangi ayağı problemliyse dikkatlice gözlemeyin yara varsa krem sürün eğer güç kaybı varsa krem sürüp ovalayın çok sıkmadan.
Tüneklerde de durum aynı ayaklarda yara zedelenme falan yok çok güçsüz duruyor ama öterken sağlıklı gibi davranıyor bir de altına koyduğumuz gazeteyi kemiriyor ben sürekli engel oluyorum yapmasına ama devam ediyor gazete kemirdiği için olabilir mi eğer öyleyse hemen atayım gazetesini

Genel de kalsiyum eksikliğinde olabilir. Biraz bakıma alalım. Ayak rengi nasıl koyu mu . Biraz vitamin ve mineral takviyesi yapalım gözlemleyebilirsiniz sonra düzelmezse veteriner hekim görsün. Duruşu iskelet yapısını yaramıyor gibi

Genel de kalsiyum eksikliğinde olabilir. Biraz bakıma alalım. Ayak rengi nasıl koyu mu . Biraz vitamin ve mineral takviyesi yapalım gözlemleyebilirsiniz sonra düzelmezse veteriner hekim görsün. Duruşu iskelet yapısını yaramıyor gibi
Vitamin veriyorum bugün kalsiyum da alıcam ayak rengi her zaman ki gibi açık pembe şimdi mineralli ve kalsiyumlu kuş kumu koydum ilginiz için teşekkürler

Vitamin veriyorum bugün kalsiyum da alıcam ayak rengi her zaman ki gibi açık pembe şimdi mineralli ve kalsiyumlu kuş kumu koydum ilginiz için teşekkürler

Farklı bir değişiklik olursa haberleşelim

Kuş öyle uyumayı seviyor demekki sıkıntı yok

Papatya çayı verdiniz mi? Büyük problem yok gibi ama sağlıklı dirençli kalması için meyve sebzelerden alacağı vitaminleri vermeyi ihmal etmeyin. Elma, salatalık, dere otu hepsini severek yerler.

Geri