Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun yaşı ve ırkı nedir sizce?

megahowa

Yeni Üye
Arkadaşlar yeni aldığım kuşumun cinsiyetini, yaşını ve ırkını merak ediyorum. Konuşturmayı çok istiyorum. Aşırı derece de hareketli ve 2 gün önce almama rağmen sürekli ötüyor. Sizce konuşmaya müsayit bir kuş mu?
3b701f955e6423e4c56d420e9389b0aa.jpg
fc6e9f78b18850854c4c5e89fa26ff19.jpg
81a652820a544e49be2e0da5a0da63ba.jpg
0a74615649ed748083b1db7e424be8d4.jpg

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşunuz dişi yerli kuş. Daha yavru 2-3 aylık olabilir emin değilim.. disi kus oldugu icin ekstra cabalamanız lazım konusması icin.

Cere rengi beyaz agırlıkta ve mavisi de baya açık. Bu dişi olduğunu gösterir:) keyifli hobiler:)

Kuşunuz dişi. Yerli ırk gibi görünüyor. Maaşallahı var, güzel bir kuş. Yaklaşık 2 aylık. Dişi olduğu için, internette videolarını gördüğünüz kuşlar gibi konuşturamazsınız. Çünkü erkekler konuşmaya, daha doğrusu sesleri taklit etmeye daha müsaittir.

Hadi ya. Ben erkek istemiştim demek petshopçu bana yanlış verdi. Neyse ben bunu çok sevdim bırakamam artık. Konuşmasa da olur ötsün yeter.

Hadi ya. Ben erkek istemiştim demek petshopçu bana yanlış verdi. Neyse ben bunu çok sevdim bırakamam artık. Konuşmasa da olur ötsün yeter.

merak etmeyin alışınca ötmeye başlıyor ilk başlarda biraz yabancılıyo felan korkak oluyo sonradan alışıyo sabah ses olunca müzik açınca felan hemen ötmeye başlıyor

merak etmeyin alışınca ötmeye başlıyor ilk başlarda biraz yabancılıyo felan korkak oluyo sonradan alışıyo sabah ses olunca müzik açınca felan hemen ötmeye başlıyor
Şimdiden ötüyor fazlasıyla. Teşekkür ederim ilginiz için.

Bence erkek ama 1 ay sonrasında beyaz artarsa dişi mavi yoğunlukta olursa erkek dir

Geri