Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun yaşı

Rassien

Onursal Üye
PM9JlN.jpg
l1l5ZX.jpg

Merhaba arkadaşlar Beyaz kuşumun yaşını tam anlayamıyorum ancak 7 aylıktan fazla olduğu kesin çünkü 1 ay önce burnu kahverengiydi bu aralar kızgınlığı geçti. Yaşını anlamak için tüylerine gözüne burnuna bakıyorum ama yine de anlayamıyorum :D anladığım tek şey 7 aylıktan büyük olduğu.
Bir de söylemek istediğim bir husus var. Foruma uzun bir zamandır girmiyordum ara vermiştim. Dün döndüm. Bazı konulara mesaj atıyorum. İshal soğuk algınlığı gibi konulara.Hepsine bir yemliğe aspur koymalarını söyledim . Aspurun ishale karşı yararlı bir etkisi olduğunu gözlemledim ve kuşlarım da da etkili oldu. Şimdi belki bazı arkadaşlar diyor olabilir ağzında sakız gibi çiğniyor diye :D Yanlış anlamayın sadece hemen ilaç vermektense doğal yöntemlerle iyileştirmek için aspur öneriyorum. Herkese iyi forumlar diliyorum .

Önerileriniz benim gibi yeni kuş besleyenler için cok önemli sakız olması da hiç sorun değil :) ben de sunu merak edıyorum kac aylıkken bir erkek kuş çiftleşmeye hazır olur bunu merak edıyorum. İyi forumlar. Bu arada maşallah harika gözüküyorlar [emoji212]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Önerileriniz benim gibi yeni kuş besleyenler için cok önemli sakız olması da hiç sorun değil :) ben de sunu merak edıyorum kac aylıkken bir erkek kuş çiftleşmeye hazır olur bunu merak edıyorum. İyi forumlar. Bu arada maşallah harika gözüküyorlar [emoji212]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Öncelikle çok teşekkür ederim. Kuşlar kızgınlık vakti geldiklerinde çiftleşmeye uygun oluyorlar. Yani 7-8 aylık olduklarında kızgınlığa giriyorlar.Kızgınlığa girip girmediklerini cere renklerinden anlayabiliriz

Geri