petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşunu yıkadıktan sonra garip bir hal aldı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve zoomadsl tarafından 21 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. zoomadsl

zoomadsl Guest

Merhaba Arkadaşlar 2 Gün Önce Muhabbet kuşumu yıkadım Kirlenmiş kokuyordu ve bende hata yaparak direk musluğun altına tuttum çok fazla sıtrese girdi. Şampuanla yıkadım. Sonrasında kafasını sallayarak tahminim uzun süre hapşırma hareketi bir hareketle burnundaki suyu dışarı attı ve bütün gece ötmeye benzer bir ses çıkardı. Şimdi birazda olsa eski haline döndü sizce ne yapmalıyım bu duruma çok üzülüyorum. onu nasıl destekleyebilirim hem psikolojik hemde sağlık açısından bana yardımcı olur musunuz. teşekkürler

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    büyük ihtimal üşümüş yıkarken veya hava çarpmış olabilir onu sıcak bir yerde tutun birkaçgün elleşmeyin dinlensin ishali varmı ?

3. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    Musluğun altında ve şampuan ile yıkamak yerine direk çamaşır makinasına atsaydınız !!!

Foruma sorun yaşayınca değilde keşke ön bilgi almak için daha önceden katılsaydınız...

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Şampuan kuşlara zehir. Musluğun altında yıkayınca da kulağına su kaçma ihtimali var. Sirekli suyla fısfıslamanız yeterliydi. İnşaallah kuşa bişey olmaz

5. zoomadsl

zoomadsl Guest

İnş. bişi olmaz Kardeşim

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşumu şampuanla yıkadım