petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşunuzu nasıl konuşturdunuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Dumo tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Dumo

Dumo Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar muhabbet kuşunuzu nasıl konuşturabildiniz kısa anlatırmısınız

2. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    ben cok zorlanmadım . 1,5 aylık dı aldıgımızda kafesinden aynayı aldım salıcagı aynasız taktım. ve sürekli konustuk . 1 yasına kaadar hıc ıslık calmadım cogu kusta oldugu gibi benim yakısıklıda cici kusla başladı . şuan 20 yi aşkın kelime konusuyor . köyde horoz sesini duydu kopek sesini duydu onları taklit ediyor . ve ben sürekli hangı odadaysam oraya götürüyorum. zaten götürmezsem odayı yıkıyo bagırmaktan . :) :)

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuş benim kendi yavrum oldugu için 1 aylıkken kendi ellerimle besledim ve hep bir kelime söyledim kısa herhangi bir kelime 4 aylık oldugunda konuşmaya başladı

Sayfayı Paylaş