Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşuyla Dişarı Çıkan ?

• Konbuyu başlatan OzanEsmrsy
  • Başlangıç tarihi
O

OzanEsmrsy

Guest
Özel Sebeplerden Dolayı Kaldırılmıştır ..

Moderatör tarafında düzenlendi:
evlerden ağaçlardan tekrar seni bulamazsa soluğu başka bi omuzda bulur haberin olsun :)

Benim kuşum karekter olarak herkeze aynı ilgiyi göstermiyor evde 6 7 kisiyiz benden baska diğerlerinin yanına gitmez gitse bile en fazla 2 3 saniye durur tabi riski var hiç yok demiyorum ama kacıp uzaklasacağını sanmiyorum

Olduki bi sesten canlidan korkup bi an kacti ve sizi bulamadi? Bence boyle bi riske girmeyin

evet benim babanemlerin aynı bu şekişlde kuşları köyde oturuyolar onlar mesela babanem muhabbet kuşula alkona çamaşır asmaya gidiyor hiç kaçmıyor bir gün yazdı babanem bolkona kuşlan beraber oturmaya cıktı kuş birden hareketlen di ve ağaçlara doğru uçmaya başladı sonra ben ve babam uçtuğu tarafa gittik ve bir ağacın dalından bize bakıyordu sonra ben elimi uzattum ve ismini söylüyerek gel dedim kuş hemen geldi o gün o korkuyo yedi artık hiç kaçmıyor bizim köyde iki tane karsılıklı ev var mesela bzim balkondan karşıkı balkona gidip geliyorrr havadakı kuşlarıda hıç umursamıyor hiç kaçmıyordu öyle yani güzel sıkı eğitim olduktan sonra sıkıntı yok ve bizim bu kuşun ölümüde dışardan oldu ama aynı şekilde balkonda otururken dışarı çıktı yere kondu ve kedi kaptı ve kuşumuz oldu bu yaz dı

Valla köy meydanı işte hani herkez birbirini tanır..
Sonuçta kaçsa bile bir şekilde bulursun söylemek istediğim şey kaçma sebebi kurtulmak falan değil oda bunu istemez herhangi bir şey sebep oluyor bir şekilde uzaklaşmasına ne bileyim bir ses korku veya büyük baska bir kuş falan ..

Birde en tehlikelisi kediler evet ..

Arkadaşım ne olursa olsun hayvan sonucta iç güdü,ne olur ne olmaz ha ev ha dışari bilmem anlatabiliyomuyum :) sen onu mutlu et yeter

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Vede iç güdüsel olarak kuş sesine gider, karga vs biçok tehlike neden risk alasınki

bana pek inandırıcı gelmiyor ama tabiki eğitimi iyi demekki maşallah o kuşlara

Benıme abıın arkadasının kusu vardı kacmıs ve bes gun sonra gerı gelmıs dmekkkı mubısler o kadar cok ormanlık alanlarda duramıyor :d

Geri