Karadeniz Pet

muhabbetlerin yeri uygunmu ???

• Konbuyu başlatan akincilar77
  • Başlangıç tarihi
A

akincilar77

Guest

bu yer kuşlar için uygunmu acaba

muhabbetlerin yeri uygunda bisikletin yeri uygun değil mazallah ayağınızı falan çarparsınız :D:D:D:D:D:D:D:D:D

hiç uygun değil.hem çocuğun elinin altında,hem yere hemde televizyona yakın.yukarı bir yere asarsan veya başka odaya koyarsan daha iyi olur

1. Yerinde tv radyasyon yayar sıkıntı olur 2. yerinde gece çiçekler karbondioksit salar oda sıkıntı olur. Sen şimdi diyeceksin ki oraya koyma buraya koyma nereye koyalım başımızın üstünde yeri var kuşların da sen yinede zararlı nesnelerden biraz uzağa koy hemen yanında olmasın yeter.

1. Yerinde tv radyasyon yayar sıkıntı olur 2. yerinde gece çiçekler karbondioksit salar oda sıkıntı olur. Sen şimdi diyeceksin ki oraya koyma buraya koyma nereye koyalım başımızın üstünde yeri var kuşların da sen yinede zararlı nesnelerden biraz uzağa koy hemen yanında olmasın yeter.

2 tane çiçeğin salacağı karbondioksitten bişi olmaz dostum.
Üretim haneleri görmüyor musun? 100 tane kuş 1 odada duruyor, hepsi oksijen solunumu yapıyor. Kaldı ki bu bitki, akciğeri yok. Ne kadar solunum yapacak.. .))

2 tane çiçeğin salacağı karbondioksitten bişi olmaz dostum.
Üretim haneleri görmüyor musun? 100 tane kuş 1 odada duruyor, hepsi oksijen solunumu yapıyor. Kaldı ki bu bitki, akciğeri yok. Ne kadar solunum yapacak.. .))

2 tane çiçek geceleri gayet zarar verebilecek düzeyde karbondioksit salarlar ki orada 4 çiçek var ve kafesin etrafını kapamışlar 100 tane 1 odada duran kuşlar için konuşursak karbondioksit gazına mı maruz kalıyorlar onu anlayamadım günlük o odalar havalandırılıyor gece de olan oksijen yeter zaten diye düşünüyorum. son cümlemi de okuduysan ( zararlı nesnelerden biraz uzağa koy hemen yanında olmasın yeter. ) yazmıştım. Yinede yorumun için sağol

Difenbahia çiçeklerinin öz suyunda toksik maddeler var diye biliyorum ısırmasınlar yapraklarını orada.

sadece iki kuşun varsa ayaklık al ona as gitsin bende yer sıkıntısı yaşadım ayaklık aldım astım. çok bilinen sitelerde var ayaklık uygun fiyata.

bu arada odada çiceğin olması özellikle gece o odada uyunuyorsa insan için çok sağlıksız oluyormuş bunu okumuştum. çepeçevre çicek olması herhalde kuş içinde gece etkili olabilir.

Difenbahya çiçeğinin bildiğim kadarıyla yaprakları zehirli hem yapraklarını yememeleri açısından hem de geceleri karbondioksit salmaları açısından tavsiye etmiyorum.

Hocam sesli bir ortamdan uzak bir yere koymanızı tavsiye ederim bende tv yanı olmasın zaten.

Bak güzel kardeşim,bitkilerin arasına koymuşsun amazon havası vermeye çalışıyorsun kuşlara ama zarar verir.2 bitki bir insan için bile zararlı sabahları bir şey olmaz ama geceleri o bitkiler bir şeyler yapıyor.Kuşlar Oksijensiz kalmasalarda nefes almakta zorluk çekerler geceleri.Benden söylemesi.

çok teşekkür ederim ilginize ve alakanıza çiçek ve ses konusunda haklısınız daha uygun yer bulup oraya kaldıracam inşallah.