petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbetlerin yeri uygunmu ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve akincilar77 tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. akincilar77

bu yer kuşlar için uygunmu acaba

2. Nilgün BULUT

muhabbetlerin yeri uygunda bisikletin yeri uygun değil mazallah ayağınızı falan çarparsınız :D:D:D:D:D:D:D:D:D

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    hiç uygun değil.hem çocuğun elinin altında,hem yere hemde televizyona yakın.yukarı bir yere asarsan veya başka odaya koyarsan daha iyi olur

4. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    evet uygun sıkıntı yok

5. semjh

semjh Guest

çiftler için daha sakin bir yer seçmelisin

6. akincilar77

aynı odada yer değiştirdim şimdi olmuşmu acaba

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    çiçekler fotosentez,sıkıntı yaparmı acaba

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

çicekleri yiyiye bilirler dostum...

9. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    ikinci koyduğunuz yer idare eder ama çok çiçek var.

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    2. yer çok güzel bence. Hem çiçekler kamufle olur kuşlara. Yalnız yapraklar değmesin tellere. Birde tülün arkasına strafor levha koyun 1 tane yeter cam tarafından soğuk gelmesin.

Hayırlı olsun.

11. Sinan ÇELİK

1. Yerinde tv radyasyon yayar sıkıntı olur 2. yerinde gece çiçekler karbondioksit salar oda sıkıntı olur. Sen şimdi diyeceksin ki oraya koyma buraya koyma nereye koyalım başımızın üstünde yeri var kuşların da sen yinede zararlı nesnelerden biraz uzağa koy hemen yanında olmasın yeter.

12. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    2 tane çiçeğin salacağı karbondioksitten bişi olmaz dostum.
    Üretim haneleri görmüyor musun? 100 tane kuş 1 odada duruyor, hepsi oksijen solunumu yapıyor. Kaldı ki bu bitki, akciğeri yok. Ne kadar solunum yapacak.. .))

13. Sinan ÇELİK

2 tane çiçek geceleri gayet zarar verebilecek düzeyde karbondioksit salarlar ki orada 4 çiçek var ve kafesin etrafını kapamışlar 100 tane 1 odada duran kuşlar için konuşursak karbondioksit gazına mı maruz kalıyorlar onu anlayamadım günlük o odalar havalandırılıyor gece de olan oksijen yeter zaten diye düşünüyorum. son cümlemi de okuduysan ( zararlı nesnelerden biraz uzağa koy hemen yanında olmasın yeter. ) yazmıştım. Yinede yorumun için sağol

14. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Difenbahia çiçeklerinin öz suyunda toksik maddeler var diye biliyorum ısırmasınlar yapraklarını orada.

15. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    sadece iki kuşun varsa ayaklık al ona as gitsin bende yer sıkıntısı yaşadım ayaklık aldım astım. çok bilinen sitelerde var ayaklık uygun fiyata.

bu arada odada çiceğin olması özellikle gece o odada uyunuyorsa insan için çok sağlıksız oluyormuş bunu okumuştum. çepeçevre çicek olması herhalde kuş içinde gece etkili olabilir.

16. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Difenbahya çiçeğinin bildiğim kadarıyla yaprakları zehirli hem yapraklarını yememeleri açısından hem de geceleri karbondioksit salmaları açısından tavsiye etmiyorum.

17. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam sesli bir ortamdan uzak bir yere koymanızı tavsiye ederim bende tv yanı olmasın zaten.

18. Mana

Mana Guest

TV ye çok yakın bence uygun değil ama siz bilirsiniz

19. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    Bak güzel kardeşim,bitkilerin arasına koymuşsun amazon havası vermeye çalışıyorsun kuşlara ama zarar verir.2 bitki bir insan için bile zararlı sabahları bir şey olmaz ama geceleri o bitkiler bir şeyler yapıyor.Kuşlar Oksijensiz kalmasalarda nefes almakta zorluk çekerler geceleri.Benden söylemesi.

20. akincilar77

çok teşekkür ederim ilginize ve alakanıza çiçek ve ses konusunda haklısınız daha uygun yer bulup oraya kaldıracam inşallah.

Sayfayı Paylaş