Karadeniz Pet

muhabet kuşum ne yapıyor(videolu)

• Konbuyu başlatan xzes
  • Başlangıç tarihi
nasıl bir dişi alıyım 6-7 aylıkmı veya 1yaşında alsam sorun olurmu ,birde yavru ne zaman yaparlar :D[/QUOTE

eşini kendisi seçsin bu sayede anlaşmaşmaları ve yavru yapmaları daha kısa sürede olucaktır. yaş olarak da dediğiniz aralıkda olabilir.

masallah tam azmıs bu kus :) petshopcuya es ıcın alcam anlasamazsa gerı getırcem dersenız anlayısla karsılıcakdır

Bu kuşun eş seçeceğini sanmıyorum hatta tür bile seçmez güvercin atsanız kafese affetmez valla :D :D

Bu kuşa ne verirsen ver seçecek gibi değil ama umarım gelecek kuş bunu beğenir. :)

eş zamanı gelmış eger tanıdık petshopcu varsa bı tane dısı getırıp 3-5 gün gözlemleyın anlaşcaklar mı anlasmazlarsa göturup degısceksınız anlasana kadar :)
Ayrıca getırcegınzı dısı erkekden az ufak olsa iyi olur.

kuşu petshopa götürsem nasıl kendi seçiçek ?..

kuşu petshopa götür ama dikkat et ortamı pis kuşları hasta olmasın, bizim bulundugumuz yerde bir tane petshop var kuşları hasta ortamı berbat ben oraya kuşu değil sokmak ben bıle gırmek ıstemıyorum. oradakı kuşlardan hastalık kapmasın, kuşuna vurmayan kavga etmeyen burun buruna geldiğinde kavga etmeyen kuş olursa onu alabilirsin, ama sana özel mesaj da attıgım konulara dikkat et

Geri