Karadeniz Pet

Multivitamini 100Ml e ne kadar damlatmalıyım ?

Nazlı123

Yeni Üye
Herkese selam. Röhnfried Gervit-w marka bir Multivitamin aldım. Elimde 1 tane kuşum ve resim olarak bıraktığım 100ml suluğum var. Bu suluğa tek kuş için ne kadar damlat malıyım ?

Ve multivitaminin yanında damla damla damlatmamı sağlayacak bir şey yok. Bildiğiniz şurup şişesi gibi. Nasıl suya katabilirim

Ekli dosyalar

• 1630968339972.jpg
    1630968339972.jpg
    5.1 KB · Görüntüleme: 3
Yarım suluğa 5-6 damla yeterli gelir. 8 saatten fazla sulukta tutmayın. Çay kaşığına çok az alıp yavaşça damlatabilirsiniz. Eczanelerde damlalık satılıyor almak isterseniz aklınızda bulunsun.

Şırıngayla da damlatabilirsiniz. Küçük cc lik şırıngalar var

Şırıngayla da damlatabilirsiniz. Küçük cc lik şırıngalar var
Şimdi bölünmüş yani damlalık li olan halide var vitaminin. Trendyoldan aldım ve satıcı puanda gayet iyi. Ama yinede bölünmüş olmasından dolayı içimde bir korku var sıkıntı çıkarır mı diye. Siz hiç kullandınız mi veya bi fikriniz var mı ?

Şimdi bölünmüş yani damlalık li olan halide var vitaminin. Trendyoldan aldım ve satıcı puanda gayet iyi. Ama yinede bölünmüş olmasından dolayı içimde bir korku var sıkıntı çıkarır mı diye. Siz hiç kullandınız mi veya bi fikriniz var mı ?
Ben de trendyoldan bölünmüş aldım hatta bugün gelicek kargom güvenilir bi satıcıdan aldıysanız sorun çıkmaz bence bölünmüş almaya mecburuz zaten bölünmemişler çok fazla gelir. Ve açıldıktan sonra max6 ay içinde kullanın sonra atın bozuluyormuş 6 ayda bilginiz olsun. Siz hangi satıcıdan aldınız?

Ben de trendyoldan bölünmüş aldım hatta bugün gelicek kargom güvenilir bi satıcıdan aldıysanız sorun çıkmaz bence bölünmüş almaya mecburuz zaten bölünmemişler çok fazla gelir. Ve açıldıktan sonra max6 ay içinde kullanın sonra atın bozuluyormuş 6 ayda bilginiz olsun. Siz hangi satıcıdan aldınız?
Tesadüfe bak 😁 benim aldığım satıcı HanımeliPetStore

Ben Aralık ayında almıştım buzdolabında saklıyorum ne yapılarında ne de kokularında bir değişiklik olmadı ama yinede bozulmuş olabilir mi?

Ben Aralık ayında almıştım buzdolabında saklıyorum ne yapılarında ne de kokularında bir değişiklik olmadı ama yinede bozulmuş olabilir mi?
Bozulmuştur muhtemelen ben geçenlerde 5 aylık bi aminosol u kullandım kuşum 2 gün kustu hastalandı kullanmayın bence ne olur ne olmaz