Karadeniz Pet

Mybest mubis yemi hakkinda

Bu yem bence karışım olarak daha iyi kesinlikle Versele Lagadan.

Bana da oyle geldide iste kullanan varsa bi sikintisi varmi tozlu mu kurtlu mu vs vs vs

Ben bir ara kullandım güzel bir yem tavsiye ederim.

Tsk en kisa zamanda kullanacam bakalim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:05 --

12345678910

ben uzun zamandır kulanıyorum versele laga sağda 0 kalır kuşlar bayılıyor kesinlikle tavsiye ederim

Oyle diyosan o zaman kesin aliyorum... cunku benim disi cok seciyo akilli yemlik kullanmama ragmen iki gune bi alta doktugu yemleri ufleyi ustten bi daha dokmek zorunda kaliyorum malesef...

ben kullanıyorum yem güzel toz kurt vs.yok kuşlarda severek yiyor.

bencede al dut koydurma içine kuşlar yemiyor benim kararıyor kısa sürede zaten yem süper zaten kullan sürekli alırsın tohum kalitesi harika karısımı cok ıyı toz yok kurtlanma böceklenme olmuyor ve site cok ilgili alakalı sıkıntı olmaz rahat ol..

Dutu nasil koydurmayacam direk sepete attim ama

anladım bence siparişi yarın 10:00 dan sonra olustur irtibat telden 0212 li olandan seda hanımla görüş mert yonlendirdi bursadan de biz artık samimi olduk tanır :)yemi 1 kg lik 2 pakette ve dut olmadan yapmasını rica edersen severek yardımcı olacaktır

Vayy 1kg lik olarak da mi boluyolar hay allah razi olsun kesin aliyorum o zman :))

havası alınmış posete koyup bölüyorlar ama en az 2 kg alıosun rica ederim hayırlı alışverişler..

Toz,kurt vs. gibi şeylerin olacağını sanmıyorum.Yem içeriği çok zengin piyasada ki markaların karışımlarının çok üstünde içerik olarak. Tek sorun bazı kuşlar buna bile burun kıvırabiliyor. Eğer yerse faydasını kısa zamanda görürsünüz.

Ins abi baya aciklamalar guzel oldu saolun...

Geri