Karadeniz Pet

Nam-d Değer Azman :)

board

Meraklı Üye
Merhaba geçen hafta [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] dan sahiplendiğim nam-ı değer azman karşınızda

şuan tek sıkıntımız elden yem yedirmemize rağmen aşırı derecede ısırması ve hırlaması bir türlü bunun önüne geçemedik.

Yemi önünden aldık 5 gündür günde 3 kez olarak elden yem yediriyoruz ama pek değişen birşey yok hala ısırıyor hala hırlıyor.

Çok yakışıklı ama kerata :)
yA6q6k.jpg

g4r6PO.jpg

jvg6AL.jpg

PY1DGd.jpg

W6qDp4.jpg

Vaay birde dik dik bakarak poz vermiş bak sen şuna :D Maşaallah çokta yakışıklıymış kerata... :)

Son düzenleme:
valla benim gördüğüm resimlerdeki jumbolara benziyor duruşu gerçekten çok güzel bi kuş maşAllah

Maşallah çok güzel renkleri :) ısırması sinirlendiğinden değildir belki bi kere alışmıştır hoşuna gidiyodur , alışmış kudurmuştan beterdir derler inşallah vazgeçer bu huydan :)

hırlıyor bence sinirlendiğinden ısırıyor.

Yeni olduğu için kendini koruma güdüsüyle yapıyordur 1 ay dolsun ısırma falan kalmaz avuçlamadığın müddetçe

Merhaba geçen hafta [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] dan sahiplendiğim nam-ı değer azman karşınızda

şuan tek sıkıntımız elden yem yedirmemize rağmen aşırı derecede ısırması ve hırlaması bir türlü bunun önüne geçemedik.

Yemi önünden aldık 5 gündür günde 3 kez olarak elden yem yediriyoruz ama pek değişen birşey yok hala ısırıyor hala hırlıyor.

Çok yakışıklı ama kerata :)
yA6q6k.jpg

g4r6PO.jpg

jvg6AL.jpg

PY1DGd.jpg

W6qDp4.jpg
Benim kendi kusumdan gözlemlerim hirlama sesini bir oyuncakla oynarken yada parmagimla bogusurken yapiyordu. Kizdiginda ise seri ve kisa kisa cık cık lamalar yapiyor. Sizinkide anladigim kadariyla oyun edinmis onu benim kus oyle hirladiginda isiriyordu fakat acitmiyordu sizinki baya kendini kaptiriyor heralde birazda buyudukce eriskinlestikce de yapiyorlar bu isirmalari.

Masallah cok tatli yakisikli kuş eş alacakmisiniz buyuyunce

Maşallah. Gerçekten çok güzel. 3-4 ay sonraki halini de görmek isteriz...

Geri