Karadeniz Pet

Ne acaba?

• Konbuyu başlatan Süleyman Aydın
  • Başlangıç tarihi
S

Süleyman Aydın

Guest
Herkese kolay gelsin arkadaşlar sizden bi konuda yardım isteyecem bi türlü anlayamadığım ırk konusunda bu siteye kayıt olduğumda kuşlar hakkında neredeyse hiç bir şey bilmiyordum ama şimdi bu site ve sizler sayesinde kuşlar hakkında çok şey biliyorum bu yüzden sizlere teşekkür ediyorum. Ama bir türlü bu ırkları anlayamadım neye göre anlaşılıyor felan bu yüzden size erkek kuşumun ırkını soracağım ben yerli diye biliyodum belki yanlış biliyorum ama kuşun kuyruğunun dişiye oranla çok daha uzun olduğunu gördüm sizce erkeğin ırkı nedir?

Cevaplarınızı için şimdiden teşekkürler...

td6yb.jpg

Maşallah çok güzel bir çek gibi duruyor arkadaşım :D "senin tünekte plastik galiba"

Evet plastik ve biraz kirli :) ağaçtan yapmayı düşünüyorum ama düzgün bi dal bulamadım

Çek kuşların fiyatı ne kadar oluyor ben çift 50 ye aldım gayet sağlıklı

25-50 arası değişiyor, seninkine bakınca iyi almışsın.

Evet neredeyse 1 yıldır besliyorum Peki bu erkekle yerli bi dişi çiftleşse yavruları ne olur :D :D

Ya o değil de benim Hollanda-İngiliz kırığı dişim ve Çek erkeğimin yavruları ne olur? :D Süleyman konunu baltalıyorum ama sen sorunca aklıma geldi. :D

Ya o değil de benim Hollanda-İngiliz kırığı dişim ve Çek erkeğimin yavruları ne olur? :D Süleyman konunu baltalıyorum ama sen sorunca aklıma geldi. :D

Dişinin anne-babası ve erkek safkan ise çok güzel bir yavru olacağı kesin :D bizim petshopta aynı çiftten var kuluçkada yavruları büyüsün hemen alacağım :D

Dişinin anne-babası ve erkek safkan ise çok güzel bir yavru olacağı kesin :D bizim petshopta aynı çiftten var kuluçkada yavruları büyüsün hemen alacağım :D

Cengiz Bey benden duymuş olmayın dişimin yumurtlamasına az kaldı. :p Ben diyeyim 5 gün siz değin 1 hafta. :D

Edit: İnşallah güzel yavruları olur. :)

Cengiz Bey benden duymuş olmayın dişimin yumurtlamasına az kaldı. :p Ben diyeyim 5 gün siz değin 1 hafta. :D

Edit: İnşallah güzel yavruları olur. :)

inşallah tez zamanda bol bol güzel ve sağlıklı yavrular alırsınız, uzun zamandır bekliyorsunuz vakti gelmiştir artık inşaallah, ben duymadım-bilmiyorum :D

Maşallah çok güzel bir çek gibi duruyor arkadaşım :D "senin tünekte plastik galiba"

:D hOcam bi sorun mu var neden aynı şeyi yazıp duruyorsunuz

Geri