Karadeniz Pet

Ne kadar da çabuk büyüyor keratalar :)

• Konbuyu başlatan by_eyk
  • Başlangıç tarihi
B

by_eyk

Guest
Arkadaşlar uzun zamandır resim yükleyemedim en büyüğü 16 günlük maşallah derseniz sevinirim bide sarı lacivert olmazlar değil mi nolur değişir diyin :)
url=http://hizliresim.com/KgBgWL]
KgBgWL.jpg
[/url]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Etmeyin yaa ikisi hediye olacak tamam sahipleri fenerli ama biri farklı olsun bari :D

çok şirin maşallah

Arkadaşlar uzun zamandır resim yükleyemedim en büyüğü 16 günlük maşallah derseniz sevinirim bide sarı lacivert olmazlar değil mi nolur değişir diyin :)

Kardeş Malatya damı kamet edıyosun edıyosan neresi bende malatyadayımda.

Hobi amaçlı besliyorum yaa öğrenciyim fazla imkanım yok o yüzden bir çiftim var oda pek beklemiyordum ama yavruladı :D yoksa üretim için yeterli koşullarda değilim :D

Eyvallah sağolasın sen üretici misin yani başımız sıkışırsa falan aklımızda bulunsun birbirimize yardımcı oluruz belki :)

Hay maşallah ne güzel.. yuvalığın içine yemi sen mi koydun anne mi taşıdı

Eyvallah sağolasın sen üretici misin yani başımız sıkışırsa falan aklımızda bulunsun birbirimize yardımcı oluruz belki :)

yok bende hobı amaclı ben yenıyım baslayalı 3 ay oldu sadece erkek bı yavru var şimdilik tuylerını doksun 6aylık fılan olsun bı arkadas alcam ona :D

Hayırlısı olsun Allah güzel güzel besleyip büyütmek nasip etsin gerçekten güzel bir duygu iyi bakıldığı zaman insanı çok mutlu ediyor :)

Hayırlısı olsun Allah güzel güzel besleyip büyütmek nasip etsin gerçekten güzel bir duygu iyi bakıldığı zaman insanı çok mutlu ediyor :)

saolasın tesekkurler gercekten cok ıyı bı duygu da ben kusu bıraz korkuttum galıba ıl baslarda cok ustune gıttım cok avucladım zorla marul yem vermeyı bıle denedım bana alıssın dıye :D ama yanlıs yaptıgmın farkına vardım. 1 haftadır karısmıyorum hayvan bıraz kendıne geldı ama daha zamanı var inşallah duzelcek.

asagıdakı lınktede kusumun fotografları var bakabılırsınız.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...iz/irki-ve-cinsiyeti-lutfen-yardim-17315.html

saolasın tesekkurler gercekten cok ıyı bı duygu da ben kusu bıraz korkuttum galıba ıl baslarda cok ustune gıttım cok avucladım zorla marul yem vermeyı bıle denedım bana alıssın dıye :D ama yanlıs yaptıgmın farkına vardım. 1 haftadır karısmıyorum hayvan bıraz kendıne geldı ama daha zamanı var inşallah duzelcek.

asagıdakı lınktede kusumun fotografları var bakabılırsınız.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...iz/irki-ve-cinsiyeti-lutfen-yardim-17315.html

Bayağı hırpalanmış gözüküyor veterinere götürdün mü bak bu matimin altında pet kliniği var oraya bi göster istersen son durumunu bilmiyorum ama bu haldeyse kötü görünüyor iyi olur inşallah

Bayağı hırpalanmış gözüküyor veterinere götürdün mü bak bu matimin altında pet kliniği var oraya bi göster istersen son durumunu bilmiyorum ama bu haldeyse kötü görünüyor iyi olur inşallah

haklısın aslında cok da yakın ordakı veterıner muhabbet kuslarından ayıkıyomu daha önce sen göturdun mu ?

Yok ben götürmedim ama mutlaka bilir ordaki kafana yatmazsa vilayetin yanında pasajda var onun kuşları çok sağlam belli ki anlıyor olmadı ona götür ama yazık böyle kalmasın yani hem iyi olursa senin de daha çok için rahat olur

Geri