Karadeniz Pet

ne kadar mama vermeliyim

Tefo040

Yeni Üye
Selam arkadaslar. Bugun iki adet yavru kus aldim. Bunlara kasikla Mama veriyorum Ama tam olarak nekadar vermeliyim ve kac saatte bir Mama vermeliyim. Birde cinsiyetleri bellimi Acaba kuslarin. Satan kisi 1 erkek 1 disi diye Verdi.

Ekli dosyalar

• ABDCDA98-DB09-44D2-8752-F03038841AC3.jpeg
    ABDCDA98-DB09-44D2-8752-F03038841AC3.jpeg
    254.5 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba. Keşke bu kadar ufak almasaydınız. Bu yavruların günde 5-6 öğün beslenmeleri gerek. O kadar vaktiniz var mı? Kuşlarla sürekli beraber misiniz? Ayrıca yuvalıkta durmaları gerek. Açıkta dururlarsa cereyanda kalırlarsa hemen hasta olurlar. Tüyleri daha tamamlanmamış.
Satan kişiye de teessüf ederim. Bu kadar ufak kuş sattığı için. İnşallah iyi bakarsın da sorunsuz büyüler. Bir daha böyle bir şey yapmayın.

Bunu satan kişi kesinlikle kuşları sevmeyen birisi bu hayvanların 4 saatte bir beslenmesi lazım. İnş tüy sorunlu olmazlar..

Yazık..

Satan kisi annesinin yavruya bakmadini kendisinin siringa ile besledigini söyledi , Bende tam bilmiyorum, simdilik sorun yok bakabiliyorum. Is yeri evime yakin yaklasik 4-5 Saat Ara ile 5 ml mama veriyorum. Insallah saglikli birsekilde büyürler.

Geri