petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne tür kafes alayım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Gündoğdu tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Gündoğdu

2 tane mubiş var kafeslerinin onlara yeterli olmadığını düşünüyorum büyük bir kafes alacam ama hangi tür almam daha iyi olur kare kutu şekildekilermi yoksa yuvarlak biçimindeki yüksekliği çok olan kafeslermi hani şu tweety'nin kafesi varya ondan :D eninemi boyunamı büyük olmalı :confused:

2. ismail kaan

Bence geniş al ama birazda yüksek olabilir içinde rahat hareket etsin ve bide paslanmayan bişiyden olursa çok çok iyi olur
    :)

3. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Çatılı kafes her zaman önerimdir :) Ben büyük aldım temizlemesi çok zor oluyor orta halli bi kafes al standart kafeslerin 2 katı yeterli bence ben çok büyüğe kaçtım :)

4. Furkan YAMAN

Boyutu hakkında arkadaşlara katılıyorum ama tellerin yatay olması lazım,tweetynin kafesi dikey,hatalıysam özür dilerim.

5. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Hatalı değilsizin doğru dikey olanlar papağan kafesi yatay olanlar muhabbet :)

6. Mehmet Gündoğdu

yatay tweety kafesi alcam sanırım farklı olsun alınca paylaşırım burdan saolun..

7. Umutcan AĞLAR

80 lik çifthane al bence 2ye böldüğünde geniş olmuş olur orta halli

8. Mehmet Gündoğdu

75 tl ye satıyor bizim petişşopçu gayet büyük ama çok pahalı ya :(

9. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    internette çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz bnm tercihim çifthane almanız

10. Mehmet Gündoğdu

Kafes güzel geniş ama niye bu kadar ucuzki? malzemesimi kötü alayımmı sizce?

11. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    orada 25tl ye bende almak istiyorum kargo bedeli nekadar tutar Zonguldağa?

Sayfayı Paylaş