petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne zaman konuşur?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ayhanakbas tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar aldığımda daha gagasında siyahlık bile vardı hemen hemen 2-3 aylık maksimum.hergün belirli tekrarla aynı szcukleri soyluyorum kusuma.normalde çok fazla otmuyor sadece sarkı sesi benim sesimi ve baska kus sesi duyunca otuyor kızdıgında ve korktugunda ve bazen de oylece dururken sanki gırtlaktan sesler çıkartmaya çalısıyormus gibi sesler duyuyorum fakat bu kısa suruyor. kusun konusma zamanı yası veya cinsi ırkı bunlar hakkında bilgi verir misiniz ve bu işi kolaylastırmak için yapabilecekelrim nelerdir?

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

2. eda1624

eda1624 Member

Beğenileri:
    0
    benim boncuğum 6. ayda konuşmaya başladı fakat hiç konuşsun diye uğraşmadım..ama zamanla garip garip sesler çıkarmaya başladı ve devamı geldi.. ilk olarak boncuk kelimesiyle başladı konuşmaya.. ondan sonrasında severken kullandığım bütün kelimeleri söylemeye başladı.. şu an boncuk, aşkım, tontiş, cici kuş, kuşuuum, paşam, öpücük, maviş ve çok tatlısın diyor...

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    niye aynı konuyu 2 kere açıyorsunuz?diğer konudan yazdım

4. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    yazdıklarıma genelde cevap atılmadığı için

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    yazdıklarınızı ya kimse görmemiştir,ya bilgileri yoktur ..lütfen aynı konuyu iki kere açmazsanız sevinirim :)

6. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah hoca

Sayfayı Paylaş