Karadeniz Pet

Ne zaman yumurta alırım

dennssel

Yeni Üye
Dişi odaya girince yuvalığa kaçıyor hemen. Gagası krem rengi. 3 ay oldu erkeğin yanına koyalı. Öpüşüyorlar arada ama tık yok ne yapmalıyım?

Orası şansa kalmış. Kızışma olmuşsa, eş tutmuşsa ve aradan 3 ay geçmişse yakında.

İlla kahverengi olması gerekmiyor. :)

Son düzenleme:
ben kahverengı olması lazım dıye bılıyordum beyazkende kızışmış oluyor mu yani bilmiyordum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

ZA2j8o.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:32 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

l0BPMg.jpg

arkadaşlar bu sarı çiftin kızışma durumu ne

Son düzenleme:
Kızışmış zaten kuş kahverengi olmuş işte ceresi birde çok çok çok az diyorsun :D

Dostum daha nasil kahvrengi olsun. Olmus o kus.

yok ben mavi için sormadım alttaki sarılar ıcın mavının başka derdı var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:36 -->-> Daha önceki mesaj 00:35 --

Kızışmış zaten kuş kahverengi olmuş işte ceresi birde çok çok çok az diyorsun :D

mavi için deıl sarı çift için sordum..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:40 -->-> Daha önceki mesaj 00:36 --

yokmu yorumu olan kimse arkadaşlar?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:40 --

l0BPMg.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:51 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

yardım ???

Erkek olmus disi de olmak uzere. Hatta yumurtladiysa olmus demektir dostum ;) hayirlisi olsun. Darisi basimiza.

Geri