Karadeniz Pet

Neden mi HaGeN ?

BURAKBASKAN

Paylaşımcı Üye
Neden mi Hagen?
Kuş Tüy dökme döneminde olmasına rağmen, kafeste tül, streç v.s olmamasına rağmen tüm tüyler kafes içinden dışarı uçmamamktadır.

[YOUTUBE]_cTf4jDBuEg[/YOUTUBE]

Ev ortaminda hobi amacli beslenen bir kus icin daha iyisini dusunemiyorum, biz de cok severek kullaniyoruz hageni. Bizim sevmemiz onemli degil de muhabbet kusum da cok seviyor kafesinde vakit gecirmeyi. Butun gun o kapilari acik halindeyken kapinin uzerinde oyun oynayabilir. :)

Senin kuşu da bayadır görmüyoduk burak abi özlemişiz :) Nedir şimdi bu kafesin özelliği bu kadar tutulması, nasıl engelliyor tüylerin dışarı çıkmasını ? Kullanan kişiler olarak anlatırsanız özelliklerini pratikliğini filan bende alayım okadar iyiyse daha yeni büyüttüm kafesi ama kuş için iyi olucaksa alayım bundan. [MENTION=7411]BURAKBASKAN[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=5585]cocomade[/MENTION]

1- temizlik için 2 klips ile tavayı ayırabiliyorsun.
2- yem değişikliklerinde yem kapısından kolayca yemleri alabiliyorsun.
3- alt taraf şeffaf kuşu yerde iken bile görebiliyorsun.
4- malzeme gerçekten çok kaliteli
5- tüyler hep ızgara altında toplanıyor. tava yapısındanmıdır nedir adeta tüyler yapışıyor.
yapışıyor derken sağlam üfleme yada suya tutuncada kolayca temizleniyor.
6- bu benim için en önemli madde. kapıların genişliği sayesinde kuşa 1 hafta 10 günlük kafesi içinde alıştırma eğitimi verirken 2 kapı sayesinde kafes içinde ben çok rahat hareket ettim ve bu sayede kuşa çok daha yakın oldum. şu anda da artık tamamem alışmış vaziyette.

Şu an yazacaklarım bunlar.

ben tanıdık bir petshopdan 110 TL almıştım tahminimde 5-6 ay önce.

Şüphesiz kafes çok kaliteli.Ama üretim için alınmaz.Biraz daha fonksiyonel yapılabilirdi.En azından 1 tane banyoluk yeri koysalardı.

kendi banyoluğu mevcut bende sorunsuz şekilde kafesin her yerine takılıyor.
15 tl fiyatı var.
uzun süre Türkiye'de yoktu. 1 ay önce geldi.

e9dbc96a3ffbf8fe483f87eb74645ce2.jpg

S2 modelini kullanıyorum. Yavrulugu ve banyolugu bence süper. S1 modeline sadece yavruluk takilamiyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri