Karadeniz Pet

Nekton E ve S kullanlar bi bakabilir mi?

Çok sağol hocam bugün 100 ml suya yarımdan azıcık daha az koyup verdim yarım suluğa daha azını koymayı düşündüm bende ölçeği de ona göre azaltıcam hatta yaeım suluğunda yarısına su koyup nektonu ölçek olarak biraz daha kısmayı düşünüyorum uygun olurmu acaba çok ziyan olucak öbür türlü
Kıvrık Gagalilar az şu tüketir yavru bakmadığı sürece bu yüzden ilacbsukugu kullanın 30 ml lik ona gore ölçeğinin 8 de 1i kadar kullanın hem daha az zariyat verirsiniz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sulugu alttaki çizgisine kadar doldurun iki kuş için mercimek tanesi kadar nekton kullanın amacınız üretim ise bir gün e bir gün s kullanın yumurtlayana kadar sonra sadece e kullanın probiyotigide mamaya katabilirisniz

@Batuhan mert Kardeşim Dizayme 256 nektonun kullanımından bir farkı yok yanlız hepsini bir arada kullanman sakıncalı o yüzden kendine bir haftalık takvim çizelgesi uygulaman lazım ki kuşlar aptallaşmasınlar. Onun haricinde sadece kızıştırmak için kullanacaksan sana bir tio vereyim Kırmızı küçük acı biberleri ufak ufak doğra ve 1 litre suyun içinde 24 saat beklet ve kuşların suluklarını akşamdan al sabah erkenden kafesine tak suyu içsinler. Sonra bak neler oluyor. Kuşlar birkaç gün içinde çiftleşirler. Hiçbir zararı da yan etkiside yoktur. Kırmızı biberin faydalarını saymakla bitiremem istersen dene ;)
2 3 adet dograsan yeterli

100ml suluğa;

1-) nekton e ve nekton s içinden çıkan kaşığın çeyreği kadar. (1 hafta 6gün 2. hafta 5 gün 3. hafta 4 gün. 4. hafta 4 gün.)
aynı suluğa mercimek tanesi kadar diazyme 256 katabilirsiniz. (diazyme 256 yı 4 haftalık dönemde her gün verebilirsiniz)

2-) 4 haftanın sonunda çiftleşme olursa nekton e keslip haftanın 4 günü nekton s ile devam edin. diazyme 256 haftanın 2 günü kullanın. bir gün ise isterseniz saf su isterseniz sirkeli su verebilirsiniz.

3-) 4 haftanın sonunda çiftleşme olmazsa ilk tarife uygulanmaya devam eder. haftanın 4 günü nekton e ve nekton s ve mercimek tanesi kadar diazyme 256. haftanın 2 günü sirkeli su. 1 gün saf su.

100ml suluğa;

1-) nekton e ve nekton s içinden çıkan kaşığın çeyreği kadar. (1 hafta 6gün 2. hafta 5 gün 3. hafta 4 gün. 4. hafta 4 gün.)
aynı suluğa mercimek tanesi kadar diazyme 256 katabilirsiniz. (diazyme 256 yı 4 haftalık dönemde her gün verebilirsiniz)

2-) 4 haftanın sonunda çiftleşme olursa nekton e keslip haftanın 4 günü nekton s ile devam edin. diazyme 256 haftanın 2 günü kullanın. bir gün ise isterseniz saf su isterseniz sirkeli su verebilirsiniz.

3-) 4 haftanın sonunda çiftleşme olmazsa ilk tarife uygulanmaya devam eder. haftanın 4 günü nekton e ve nekton s ve mercimek tanesi kadar diazyme 256. haftanın 2 günü sirkeli su. 1 gün saf su.
Çok teşekkürler hocam