Karadeniz Pet

nekton-s orjinal olup olmadığını anlama

d_ogukan

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar bir süredir nekton-s alıcam diye sitelere bakıyorum ama bakınırken orjinal olup olmadığı konusunda tereddütlerim oluştu. kendi alman menşeili sitesine girince ön arka yüzü maksimum derecede dikkatli incelerseniz almanca yazıldığını görürsünüz bu linkte https://www.nekton.de/de/produkte-reader/nekton-s-de.html

bizim buradaki petshoplarda ise önünde almanca arkasında ingilice yada türkçe yazıyo yazılar. hatta hiç bişey yazmadığı bile oluyo :) almanya da tabi almanca yazar diye düşünür olursanız bize yakın olan arap ülkelerinde de almanca yazıldığını görürsünüz (örneğin alttakiler gibi). elinde olan nereden aldığını yazıp çekip koyabilirmi ?

Son düzenleme:
hobipet den alın

neredeyse hepsine sordum. meşgulüz ayağına yatıp ilgilenmiyolar akıllarınca. buraya da sorucam son olarak burası kaldı. ayrıca alıp kullananlar varsa bir zahmet paylaşsınlar fotolarını. kullanıcısını burada da bulamayacaksak nerede bulucaz

S
neredeyse hepsine sordum. meşgulüz ayağına yatıp ilgilenmiyolar akıllarınca. buraya da sorucam son olarak burası kaldı. ayrıca alıp kullananlar varsa bir zahmet paylaşsınlar fotolarını. kullanıcısını burada da bulamayacaksak nerede bulucaz
Sevgili Doğukan,
Bu aradığınız ürün yurtdışı menşeili olup içeriğinde ne olduğu tam olarak paylaşılmamaktadır. Oysa aynı ürün neredeyse tüm yerli üretici firmalar tarafından buraya dikkat RUHSATLI olarak üretilmektedir ve Kanunlarımıza göre ruhsat alabilmesi için garanti edilmiş içeriğinin ambalaj üzerinde net ve okunaklı olarak paylaşılması zorunludur. Ayrıca denetimlerde o yüzde değerlerini sağlamıyorsa ceza ve piyasadan toplatma ile sonuçlanmaktadır. Para sizin karar sizin bir yanda pahalı ve içinde ne olduğu bilinmeyen ürün diğer yanda içerik belli ruhsatlı yerli ve daha uygun fiyatlı ürün.
Bu arada kaşık elinizde içerik farklı bile olmuş olsa gramajla istediğiniz miktarıda verebilirsiniz.
Son bilgi kuşlarınız sağlıklı olmadıktan sonra hiçbir gıda takviyesi işe yaramıyor. Önce hayvan sağlığı.

Nekton-s ön arka Türkçe yazıyor.