Karadeniz Pet

nerde hata yapıyorum

timur ermişler

Yeni Üye
kuşlarımı üretmek istiyorum ancak kuşlar sanki bana tavırlı mamalarını nijerini vitaminlerini eksik etmiyorum ancak ikisede kafes köşesinde kardeş kardeş oturuyorlar arada bir erkek kuş dişiye yanaşacak olsa gagası ile vuruyor erkek kaçıyor sabır diyeceksiniz ama başka bir çift alacagım sonunda

Yanına bir çift ddaha alırsan, sesler çiftleşme
isteğini arttırır.

kuşlarımı üretmek istiyorum ancak kuşlar sanki bana tavırlı mamalarını nijerini vitaminlerini eksik etmiyorum ancak ikisede kafes köşesinde kardeş kardeş oturuyorlar arada bir erkek kuş dişiye yanaşacak olsa gagası ile vuruyor erkek kaçıyor sabır diyeceksiniz ama başka bir çift alacagım sonunda
Ya da 10 gün kadar kuşlarını birbirlerini görecek şekilde ayır. Mamalarını ver. Nijer tohumu ver.(Abartmamak kaydıyla) 10 gün boyunca çiftleşme ve eş sesleri dinlet. Sonra tekrar bir araya getir. Faydasını göreceksin.

bikaç yerdede bahsettim yanına başka bi eş yok ayrı kafeslerde sonuç mükemmel.kıskansınlar birbirlerini arada kafeslerinden serbest bırak kıskansınlar.ben bu şekilde birçok kez başarılı oldum.işte kanıt,toplamda 12 yavru var.

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

1 erkek 2 dişi diyorsunuz peki kaç kafes?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri