petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

nerde yanlış yapıyorum :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ibraksum tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ibraksum

ibraksum Guest

merhaba, yaklaşık 1 yaşındaki erkek muhabbetime yine o yaşlarda bir dişi aldım, hatta alırken petshopun kafesine attım ve onlar birbirlerini buldular iyi anlaştılar, eve getirdim o akşam yakınlaşmalar falan herşey çok iyi ama sonrasında birbirlerinden bi haber aynı kafes içinde durdukları için ayırdım 5 gün, bu sabah tekrar birleştirdim yine herşey güzel ama az önce farkettim dişi kuş resmen tellerden falan erkek kuşun üzerine saldırıyor atlıyor resmen garip garip sesler çıkarıyor korkutuyor erkek kuşu,hayvan kafes içinde kaçacak yer arıyor bende endişelendim çaresiz dışarı saldım erkeği, neden böyle oldu bu olanlar ne anlama geliyor, üstadlarım ustalarım yardım rica ediyorum, teşekkür ederim

2. ismail kaan

öyle aşırı bişey yoksa bırak dursun kafeste

3. ibraksum

ibraksum Guest

resmen duruyor duruyor üstüne üçüyor erkeğin, bağrışmalar ondan sonra, ne olcak bunun sonu

4. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    benimkiler de 1 aylık kardeşim çok ürkekler. muhabbet kuşları sabırla besleme bakma isteyen kuşlar. bence 2 ay bekle öpüşmezlerse memnun olmadığını değiştirirsin. benim de erkek dişiye ilgi göstermiyor

5. ibraksum

ibraksum Guest

erzurumda bulsam işinin ehli bir hobici yada üretici hiç bakmam ikisininde gözünün yaşına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

cevap verecek bitane yardımsever var sanırım, hepsinize iyi forumlaaaar !!!!!!

6. Selahattin GÖKTAŞ

abi bırak ikisinide bağrışırlarsa bağrışsınlar bişey olmaz.ama birbirlerine zarar verdiklerini görürsen birini değiştirirsin.

7. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Kanlı kavgaları yoksa ayırma sürekli bişy olmaz

8. Ufuk ALTUN

benimde farklı sesler çıkardılar çiftler ondan sonra dişi erkeği öldürmüştü video çek bakim nasıl ses çıkarıyorlar ? ondan sonra uyarıyım seni

Sayfayı Paylaş