Karadeniz Pet

nerde yanlış yapıyorum :(

• Konbuyu başlatan ibraksum
  • Başlangıç tarihi
I

ibraksum

Guest
merhaba, yaklaşık 1 yaşındaki erkek muhabbetime yine o yaşlarda bir dişi aldım, hatta alırken petshopun kafesine attım ve onlar birbirlerini buldular iyi anlaştılar, eve getirdim o akşam yakınlaşmalar falan herşey çok iyi ama sonrasında birbirlerinden bi haber aynı kafes içinde durdukları için ayırdım 5 gün, bu sabah tekrar birleştirdim yine herşey güzel ama az önce farkettim dişi kuş resmen tellerden falan erkek kuşun üzerine saldırıyor atlıyor resmen garip garip sesler çıkarıyor korkutuyor erkek kuşu,hayvan kafes içinde kaçacak yer arıyor bende endişelendim çaresiz dışarı saldım erkeği, neden böyle oldu bu olanlar ne anlama geliyor, üstadlarım ustalarım yardım rica ediyorum, teşekkür ederim

benimkiler de 1 aylık kardeşim çok ürkekler. muhabbet kuşları sabırla besleme bakma isteyen kuşlar. bence 2 ay bekle öpüşmezlerse memnun olmadığını değiştirirsin. benim de erkek dişiye ilgi göstermiyor

benimkiler de 1 aylık kardeşim çok ürkekler. muhabbet kuşları sabırla besleme bakma isteyen kuşlar. bence 2 ay bekle öpüşmezlerse memnun olmadığını değiştirirsin. benim de erkek dişiye ilgi göstermiyor

erzurumda bulsam işinin ehli bir hobici yada üretici hiç bakmam ikisininde gözünün yaşına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

cevap verecek bitane yardımsever var sanırım, hepsinize iyi forumlaaaar !!!!!!

abi bırak ikisinide bağrışırlarsa bağrışsınlar bişey olmaz.ama birbirlerine zarar verdiklerini görürsen birini değiştirirsin.

Kanlı kavgaları yoksa ayırma sürekli bişy olmaz

benimde farklı sesler çıkardılar çiftler ondan sonra dişi erkeği öldürmüştü video çek bakim nasıl ses çıkarıyorlar ? ondan sonra uyarıyım seni

Geri