petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

nesi var lütfen yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve coyote tarafından 6 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. coyote

coyote New Member

Beğenileri:
    0
    1 yaşındaki muhabbet kuşum 15 gündür ishaldi. Şimdi ishali eskiye nazaran çok daha az. Fakat iyice zayıfladı. Sürekli konuşup hiç susmayan kuş hiç ötmüyor bile. Sadece acı çeker gibi arada cikliyor. Sürekli kafeste arkasını dönüp gözlerini kapatıp öylece duruyor. Acaba nesi var. Kuşum ölecek mi? Lütfen yardımcı olun. Bu arada 3 gündür ishali için vitaform eritrom kullanıyorum. (Diğer ilaçlar işe yaramadığı içi 3 gündür bunu kullanıyorum.)

2. Tunç ÇAĞATAY

Kuşunuz hasta o bir gerçek kısa süre içinde iyileşebilir (2-3 gün) ama en kötüsü size veda'da edebilir hasta oldugu için vucudu kırgın sürekli tüyleri kabarık uyumak isteyecektir elinizden bişey gelmez sabırla dua ile bekleyin

3. coyote

coyote New Member

Beğenileri:
    0
    tüy kabarması falan sözkonusu değil. ama 1 hafta çok fazla ilgilenemedik eskiye göre. Küsmüş olabilir mi?

4. sebnemrah

sebnemrah Guest

vitamin kullanıyormusunuz suluğuna

5. Gökhan YILDIZ

tarım ilacı satan yerden acil olarak diastop al onu kullan

Sayfayı Paylaş