Karadeniz Pet

Nezaman birleştireyim

sadullah dinç

Meraklı Üye
Çift muhabbetleri ayırdım ben ama ne zaman birleştirecem bilmiyorum erkek sürekli kullandığım kafeste kalıyor, kızıştırıcıda veriyorum yuvalığıda çıkardım bide kuşlafr yan yana duruyor kafesleri hep dip dibe duruyorlar kuşlar birbirlerine

Son düzenleme:
erkeği yeni mi aldın yoksa daha önce beraberler miydi bide dişi hiç yavruladımı cevaplarsan daha iyi yardımcı olabilirim :)

erkeği yeni mi aldın yoksa daha önce beraberler miydi bide dişi hiç yavruladımı cevaplarsan daha iyi yardımcı olabilirim :)

çift olarak aldım hiç yavrulamamış benim erkekde sorun var dişi ceresi kahve rengi erkek kur yapıyor dişi kuyruğunu kaldırıyor erkek üstüne çıkmıyor

hayır takmazsan çiftleşmezler tak dişi bikaç gün içine girip kontrol edecek gagalama sesleri guyailirsin bide içine sanayiden geçmemiş talaş koy mesela petshop dan hamster talaşı alırsan uygun olur veya başka bir materyal ama tak yuvalığı içinede dediğimi koy yoksa çifleşmezler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:34 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

yuvalığı tak içine sanayiden geçmemiş talaş koy mesela hamster talaşı dişi içine girip kontrol eder 1 hafta falan sonra çifleşirler

Geri