Karadeniz Pet

Ölen kuşu ne yapmalıyım?

sezin_

Paylaşımcı Üye
İlk kuşum dün gece yumurtayı kırmıştı sesini duyunca dünyalar benim oldu o ne güzel mutlulukmuş.

Sabah kalktığımda cikleme seslerinim kesildiğini fark ettim ve yuvayı açtım kuş ölmüştü hiçbir tepki vermiyordu ve kursağı boştu.

o kadar üzgünüm ki diğer yavrulara aynı şey olsun istemiyorum. Sizce sebebi ne olabilir? Anne gece ışık az olduğu için besleyememiş midir veya ezilmiş olabilir mi?

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

anne babasının beslediğini hiç gördünüz mü

kuş sabah doğdu uyuyordum o yüzden bakamadım zaten kalktığımda da ölmüştü. Kafesin darlığı vs etkiler mi veya ışık

Annenin ilk kuluckası ise normaldir beslememe eglemi göstere bilir dövme eylemi göstere bilir diger yumurtalarıda bekle bakalım ne yapacak harici olarak kusun karın kısmındaki renkler beni tedirgin etti bazen fotonun ısıkları bizi yanılta biliyor acele etme bizde karsilasiyoruz 6 yumurtnin 5 ine bakmayan anne 1 kusa bakiyor ve ilk deneyimi atlatmis oluyor bunlar zamanla düzelecek seyler

Annenin ilk kuluckası ise normaldir beslememe eglemi göstere bilir dövme eylemi göstere bilir diger yumurtalarıda bekle bakalım ne yapacak harici olarak kusun karın kısmındaki renkler beni tedirgin etti bazen fotonun ısıkları bizi yanılta biliyor acele etme bizde karsilasiyoruz 6 yumurtnin 5 ine bakmayan anne 1 kusa bakiyor ve ilk deneyimi atlatmis oluyor bunlar zamanla düzelecek seyler
haklısınız. Karnındaki sıvı nedir tam olarak bir bilginiz var mı acaba beslemiş mi sizce

haklısınız. Karnındaki sıvı nedir tam olarak bir bilginiz var mı acaba beslemiş mi sizce
Gursak bos bariz belli fakat benekler ve karın kısmı daki renkler cok huylandirdi beni canli gözle bakmakla resimden bakmak cok fark edio @Recai ne diosun benim görüsüm hastalık var gibi