petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Önemli - Haşere Kovucu x Muhabbet Kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve robinex tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. robinex
    Gizli

robinex Guest

Arkadaşlar evimize muhabbet kuşu aldık alışmaya başladı ilk haftamızı atlattık zorlada olsa yakalıyom sonra elimde omzumda duruyor kaçmıyor artık.

Gelelim soruma evde karıncalar çıkıyor hemde 5. kat anlamadım gitti krize girdim bütün delikleri dolduruyorum dolgu ile başka bir yerden çıkıyor 2 gündür iice azıttılar. bugün karınca kalemi aldım pek işe yarayacak bişey gibi gelmedi birde karınca yuvası aldım ama hala pek ümitli değilim.

Neyse Haşere kovucu bir cihaz varmış ondan önerdiler bi sinyal yayıyormuş haşereler gelmiyormuş ama kuşa bi zararı olur mu bilmiyorum

evinde kuşu olupta bu cihazı kullanan varmı?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ben evimde 10 kuşla beraber yaşıyorum hiç haşere ile karşılaşmadım kuşla alakası yok zaten haşerelerinde kuşa zararda verebilirler daha kalıcı bir çözüm bulmalısıınz tarım ilçelerde ilaçlama vb yapılıyor diye biliyorum

3. robinex
    Gizli

robinex Guest

kuştan olduğunu düşünmüyorum zaten ama cihaz alırsam kuşa zarar verir diye korkuyorum sadece.

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Dediğiniz cihaz nasıl bir şey bilmiyorum. Fakat biz karıncalar için pencere kenarlarına kapı altlarına bir sıvı döküyoruz. Bu sayede karınca gelmiyor. Ayrıca kuşlara da bir zararını görmedim.

Sayfayı Paylaş