Karadeniz Pet

Önemli - Haşere Kovucu x Muhabbet Kuşu

• Konbuyu başlatan robinex
  • Başlangıç tarihi
R

robinex

Guest
Arkadaşlar evimize muhabbet kuşu aldık alışmaya başladı ilk haftamızı atlattık zorlada olsa yakalıyom sonra elimde omzumda duruyor kaçmıyor artık.

Gelelim soruma evde karıncalar çıkıyor hemde 5. kat anlamadım gitti krize girdim bütün delikleri dolduruyorum dolgu ile başka bir yerden çıkıyor 2 gündür iice azıttılar. bugün karınca kalemi aldım pek işe yarayacak bişey gibi gelmedi birde karınca yuvası aldım ama hala pek ümitli değilim.

Neyse Haşere kovucu bir cihaz varmış ondan önerdiler bi sinyal yayıyormuş haşereler gelmiyormuş ama kuşa bi zararı olur mu bilmiyorum

evinde kuşu olupta bu cihazı kullanan varmı?

ben evimde 10 kuşla beraber yaşıyorum hiç haşere ile karşılaşmadım kuşla alakası yok zaten haşerelerinde kuşa zararda verebilirler daha kalıcı bir çözüm bulmalısıınz tarım ilçelerde ilaçlama vb yapılıyor diye biliyorum

ben evimde 10 kuşla beraber yaşıyorum hiç haşere ile karşılaşmadım kuşla alakası yok zaten haşerelerinde kuşa zararda verebilirler daha kalıcı bir çözüm bulmalısıınz tarım ilçelerde ilaçlama vb yapılıyor diye biliyorum

kuştan olduğunu düşünmüyorum zaten ama cihaz alırsam kuşa zarar verir diye korkuyorum sadece.

Dediğiniz cihaz nasıl bir şey bilmiyorum. Fakat biz karıncalar için pencere kenarlarına kapı altlarına bir sıvı döküyoruz. Bu sayede karınca gelmiyor. Ayrıca kuşlara da bir zararını görmedim.

Geri