Karadeniz Pet

Önerebileceğiniz Mama ve Vitaminler

allaha şükür bugüne kadar hiç kuş satmadım , bu dediklerinizi beni tanımadan söylemeniz çok üzücü. Sizin gibi sadece hayvanlara değer veren insanların da dünyamızda yaşaması çok gurur verici . Siz kuş nedir,saygı nedir bilmeden atıp tutan cinslerdensiniz belli. O yüzden ne siz AKLInızı yorun ne de ben dilimi yorayım siz böyle atıp tutmaya post kasmaya devam edin. Tabii kuş nedir bilmeden biraz zorlanacaksınız ama sizin HAYVAN sevginiz yeter değil mi . ;)
30 tane muhabbetle ne yaptığınızı çok merak ettim şimdi :) Emin olun sandığınız gibi o sadece hayvanlara değer veren tiplerden değilim. Saygıyı da sevgiyi de çok iyi bilirim, hakedene de o saygıyı sevgiyi gösteririm ;) Buranın bir de öteki tarafı var, ben unutmuyorum, siz de unutmayın. Sorunluluğunuz altına aldığınız her şeyin hakkını vermeye en azından çalışmalısınız ama kime söylüyorum... Cahillerle tartışıp kim kazanmış ki ben kazanayım :) Bu arada, post kastığım çok belli oluyor mu oradan, gereksiz tek bir mesajım var mı bak bakalım :eek:

30 tane muhabbetle ne yaptığınızı çok merak ettim şimdi :) Emin olun sandığınız gibi o sadece hayvanlara değer veren tiplerden değilim. Saygıyı da sevgiyi de çok iyi bilirim, hakedene de o saygıyı sevgiyi gösteririm ;) Buranın bir de öteki tarafı var, ben unutmuyorum, siz de unutmayın. Sorunluluğunuz altına aldığınız her şeyin hakkını vermeye en azından çalışmalısınız ama kime söylüyorum... Cahillerle tartışıp kim kazanmış ki ben kazanayım :) Bu arada, post kastığım çok belli oluyor mu oradan, gereksiz tek bir mesajım var mı bak bakalım :eek:

Size sadece gülüyorum . :D :D Kolay gelsin size , beni eleştirmekte size düşmez bunu bilin ve ona göre devam edin. Kalın sağlıcakla....

Azizi daha yok dişiler kızıştı gibi ama erkekler yanaşınca gaga atıp kaçırıyorlar valla:)bekliyoruz.

Geri