petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Önerinize ihtiyacım var 2 kuşu bir araya getirmek hakkında..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin Abi tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hüseyin Abi

Hüseyin Abi New Member

Beğenileri:
    0
    Değerli Dostlar,

2 muhabbet kuşum var. bir tanesini sonradan aldım alışması için ayrı kafeste ayrı yerde tuttum.

İki kuşumda solunum yolu sıkıntısı çekmeye başladı. Vitaform kullanıyorum. Ama diğer kuşum evimde olmadığından (baba evinde diğer kuş) onun ilaçlı suyunu 6 saatte bir değiştirilmesi mümkün olmuyor.

İkisiyle de ilgilenebilmek istiyorum.

Şimdi sorum şu:

Diğer kuşumu bu kuşumla aynı odaya getirsem. Sonradan aldığım kuş benden uzaklaşır mı?

Elime omzuma konuyor, kendini sevdiriyor. Alıştı oldukça. Ama henüz konuşmaya başlamadı.

Diğer kuşumsa konuşuyor.(dişi olan)

Biri 1,5 yaşında dişi, diğeri 4 aylık erkek.

cevabınızı merakla bekliyorum.

2. kartall82

kartall82 Guest

Hüseyin bey kusura bakmayın sizi üzmek istemem ama her canlı kendi türünden birileri olunca farklı türdeki varlıklara ilgisi zaman içinde azalıp bitiyor kuşlarda böyle bir araya geldiklerinde ister istemez zaman içinde size olan ilgisi azalacaktır tabi bunun için çok vakit gecirirseniz belki bir ihtimal olabilir

Sayfayı Paylaş