petshop

Öpüşme :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burhanx22 tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Burhanx22

Burhanx22 New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar belki bilenler bilir gecen hafta kuşum öldü :(
    ayın 1'inde salı günü tekrardan kuş aldım yavru çift 2 tane.
    aldığım adam ilkbaharda gel yavruluk vericem dedi neyse
    bugun kuşlarımın eve geleli 5 gün oldu sadede geleyim kuşlarım öpüşüyor :) olabilirmi yada kavgamı ediyorlar? yavru daha öpüşmeleri normalmi ? çokta yavru değil yine en az 1-1,5 aylık vardırlar ? bunlar yavru yaparmı ?
    bide az önce farkettim dişi kuşumun kanatları titriyor ? nedendir acaba benim öpüşüyor diye düşündüğüm kavga ediyor olabilirlermi ? dün aksamda öpüştüler ?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    Birde kuşlara ne tür müzik dinletebilirim ve pek su içtiklerini görmüyorum erkek kuşumun sesi çıkıyor müzik açtığımda falan ama diş kuşumun sesini daha duymadım? :eek:

#1 Burhanx22, 6 Aralık 2015
    Son düzenleme: 6 Aralık 2015
  2. celilkurt87

Üye

Beğenileri:
    3
    Bunu es alma değil de anlaşma olarak düşünmen lazım. ileride hormonlar devreye girince belli olur. 6-7 aydan sonra

3. Burhanx22

Burhanx22 New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    kavga olayı varmıdır?
    1-2 dakika öncede yaptılar aynısını gagalarını birleştiriyolar kafalarını büküp gibi, baze kafalarını kacırıyolar ? kanadı titreyene gelince yem falan yiyiyor.

Ya bide erkek olan dişimi kıskanıyor olabilirmi :) 3 tane yemlik var 2 sinde normal yem birince sarı bi yem dişi mesela soldaki yemlikten yemek yemeye başlıyo erkek olan geliyo onun yanına o yemeye başlıyo git diğerinden ye :) bu sefere dişi gidiyo :D yem yemiyo :) ?

#3 Burhanx22, 6 Aralık 2015
    Son düzenleme: 6 Aralık 2015
  4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    468
    Yaptıkları kavga değil. Kavga olsa anlaşılır derecede birbirlerine zarar verirler.

5. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    ANKARA
    Sen onlari bu kadar dikizleme bence hayirli olsun kuslarin daha kucukler kavga etmezler birbirlerini opup kasimalari normal dogalarinda var.bu kucuklukteki kuslar yavru yapmaz kendileri bebek daha.

Sayfayı Paylaş