Karadeniz Pet

Ortalama 1 çift jumbo fiyatı ne kadar?

• Konbuyu başlatan tttttt
  • Başlangıç tarihi
T

tttttt

Guest
Acil yorum yaparsanız çok sevinirim.
175*40*60 akvaryum ve tüm malzemeleri ve yaklaşık 100 adet balık(yunus,mpanga ve sarı prenses)ilanım var.
Bir arkadaştan şöyle bir takas teklifi aldım.
teklif şu:1 çift jumbo(erkek bilezikli),1 adette dişi malinua kanarya veriyor.Sizce bu kuşlar ne kadar eder?

Vasfına göre değişir. Çifti 200 den başlar 1000 lirayı bulur.

Vasfına ve rengine göre değişir Jumbo var Show Jumbo var. En kotu ihtimal 250 den başlar 2000 liraya kadar çıkar

Anladım yani en düşük 200 liramı olur bir çifti?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 20:17 --

Vasfına ve rengine göre değişir Jumbo var Show Jumbo var. En kotu ihtimal 250 den başlar 2000 liraya kadar çıkar
Show jumbo değil,normal jumbo erkek bilezkliymiş.

Arkadaş bu jumboları,kardeşinin 350 liraya aldığını söylüyor.

Resim gönderirse teklif yapan kişi daha sağlıklı yorum yapılabilir, şimdi ne desek boş.

Keşke olsa çok iyi olurdu ama gönderme şansı yok forum dışı bir arkadaş.
Ortalama fiyatları öğrensem yeter zaten.

Ortalama fiyat olmaz.. Fiyat tamamen kuşa bağlı. Teki 1000 tl olan Jumbo kuşlar var

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bence jumbo 100 tl normal olanlar 100 200 arası en babası show jumbolarda fıyat degısır senın dedıgın normal jumbo ancak 100 200 arası eder

kardeş bu senin hevesine göre değişir mesala bana bir ingiliz muhabbet kuşu mu elli çift en seçilmiş sevda papağanı mı deseler ingiliz kuş derim takas içinde böyle eğer sıkıldı isen kuşlar sağlıklı ise ve hevesin o yönde ise hiç düşünme takası yap . ama gönül ister ki kuşların buraya fotoğrfaını eklesen baksaydık daha iyi olurdu. keyif senin kardeş allah kollaylık versin

Çok teşekkür ederim.Akvaryum hobisinden iyice soğudum,o yüzden takas etmek istiyorum.

Kuşların fotoğraflarını bir bilene göstermeden almayın jumbo diye ufak kuş verebilirler 350 liraya aldı demiş sadece söylenti belki de gerçekten aldı ama kazıklandı bilemeyiz. Lafa göre hareket etmemek lazım.

Kuşları bizlerde görelim ki yapacağınız takasa değsin ve değmesin diyebilelim.

Muzaffer bey eğer yazdığınız akvaryum mobilyalı ise buğün en aşağı 1.000,00 Lira malzemeleri geçtim bence siz balıkları akvaryumu internetten öldüsüne satsanız örnek verecek olursak 100 Malawi var diyorsunuz damızlık iseler buğün toptancısı 5 liraya satıyor petshoplara sen 4 ten ver bak kapış kapış gider balıklar bile kendi seçtiğin en güzel jumbo alırsın 400,00 TL ye akvaryum dış filtre bunlar birer çift jumbo eder

ya almıştır kardeşine ama ne zamanaldı kuşun yaşıne cinsi ne bileziklimi yerlimi bunları resimli olarak söylemen lazım.ayriyetten senin balıklar kaç liraya maaloldu

Geri