petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ortam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan GÖLGE tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan GÖLGE

Kuşlarım sakin bir yerde olmadıkları için çiftleşmiyolardı kimsenin girmediği odada yok evde onu duvara yüksek bir şekilde assam yerini tutarmı çiftleşirlermi ?

2. cumabirnub

ben bir yerde yüksekten koktularını daha doğrusu m. kuşları için iyi olmadığını okumuştum tavsiye etmem.

3. Tunç ÇAĞATAY

Kuşlar insan elinde bile çiftleşir yani siz gece yatarken siz izlerken her an olabilir bu olay el'de çiftleşen bile gördum yeterki istesinler

4. Mehmet ŞEKER

duvara asabilirsiniz. üretimhanelerde kuşlar yüksekte de durur

5. Gokay Akgul

Bence odanın kalabalık yada sesli olması pek etkilemiyor çunkü ortama alışıklar. Ani hareket ve çığlıklar dışında hiç bişey çiftleşmelerine engel olamaz :)

6. Mehmet ŞEKER

çok sesli ortam stres yapabilir ama.

7. Gokay Akgul

Normal ev Hali mehmet :) Annesi babası bütün gün son ses muzik dinlemıyor arkadaşın :) oturrp bi köşede televizyon izliyorlar. Sadece kuşların canı çiftleşmek istemiyor :)

8. Mehmet ŞEKER

o zaman o odada durabilirler sıkıntı olmaz

9. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Dün wolume ibresi 80 deyken "Feriha" geldi ya,la.[​IMG]

10. Mehmet ŞEKER

başka yavru çıkmadı mı daha

11. Gokay Akgul

aynen aynen :D Ezel usta dün Sonses muzik dinlerken yavru geldi :D Adamsın drogba!

Sayfayı Paylaş