Karadeniz Pet

Otomatik Abone Olma

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, bir konu açıyorsunuz veya başka bir konuya yorum yapıyorsunuz. Profiliniz alanınıza girdiğinizde bomboş görüyorsunuz? Hemen Muhammet hallediyor :)

AdminCp > vBulletin seçenekler > Üye yöntemi: Yeni Üyelik > Yeni Üyeler İçin Standart ayarlar > Otomatik abonelik sisteminden değiştirebilirsin.

Merhabalar, bir konu açıyorsunuz veya başka bir konuya yorum yapıyorsunuz. Profiliniz alanınıza girdiğinizde bomboş görüyorsunuz? Hemen Muhammet hallediyor :)

AdminCp > vBulletin seçenekler > Üye yöntemi: Yeni Üyelik > Yeni Üyeler İçin Standart ayarlar > Otomatik abonelik sisteminden değiştirebilirsin.

Zaten şuan böyle ayarlı kardeşim. Acaba sonradan değiştirmiştim o kısımı o yüzden sonradan üye olanlar için mi geçerli oldu ? :D

Otomatik abonelik sisteminde ney diye görünüyor? Haberdar edilmeden abone olsun olacak orası?

Otomatik abonelik sisteminde ney diye görünüyor? Haberdar edilmeden abone olsun olacak orası?

Evet kardeşim öyle ayarlı zaten :) Sorun halloldu. Ben o kısımı sonradan değiştirmiştim o yüzden o kısım değiştikten sonra yeni üye olanların profiliniz sayfasına geçişinde sağ tarafta otomatik abone olduğu konular sıralanıyor fakat orayı değiştirmeden önce eski düzen olduğu için eski üyelerde otomatik abone olma olayı yoktu :) Eski üyelerde mecburen profiliniz sayfasından Seçenekleri Düzenle sekmesinden Abonelik Ayarları başlığı altındaki yeri E-mail ile haberdar edilmek istemiyorum seçmeleri yeterli olacak.

Geri