Karadeniz Pet

Oturma odasında kuşlar yavrularmı

Ismail gürcan

Yeni Üye
Selamün aleyküm cümleten benim 1 erkek birde dişi kuşum var kafesleri oturma odasında yaklaşık 1 yaşlarında haliyle oturma odası sesli acaba oturma odasında kuşlar yavrularmı başka koyabileceğim bir oda yok haliyle bir çocuk odası ve yatak odası var en uygun oturma odası yada oturma odasında yavru alan oldumu kuşlardan Cenab'larınızı bekliyorum herkese iyi forumlar

Bu durum kuşların karakterine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bazı çiftler rahatsız olmaz isede genelde gürültülü ayak altı rahatsız olacakları ortamlarda yavru yapmaları zor olabiliyor. Tek seçenek oturma odası ise en azından yüksek biryerde olmaları kendilerini güvende hisetmelerine neden olup sonuç alınabilir.

Size aliskinlar ise sorun olmaz alisana kadar uremiyceklerdir buyuk ihtimalle alismak guven ortami sart bu canlilarda

Bu durum kuşların karakterine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bazı çiftler rahatsız olmaz isede genelde gürültülü ayak altı rahatsız olacakları ortamlarda yavru yapmaları zor olabiliyor. Tek seçenek oturma odası ise en azından yüksek biryerde olmaları kendilerini güvende hisetmelerine neden olup sonuç alınabilir.
Tşk kuşlar yerden aşagı yukarı 1,5 metre yukarda

Aynı soruyu bende sorucam yem değiştirirken uçmuyorlar hatta erkek elimi gagaliyip duruyo bu sorun olur mi 2 metre yüksekte

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim de kuşlar oturma odasında duruyo 40 gündür bugün üstüne çıktı bakalım ne olcak

Benim 2 mt yüksekte duruyo bugün erkek üstüne çıktı bakalım ne olcak