petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oturma odasında kuşlar yavrularmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Ismail gürcan tarafından 15 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Selamün aleyküm cümleten benim 1 erkek birde dişi kuşum var kafesleri oturma odasında yaklaşık 1 yaşlarında haliyle oturma odası sesli acaba oturma odasında kuşlar yavrularmı başka koyabileceğim bir oda yok haliyle bir çocuk odası ve yatak odası var en uygun oturma odası yada oturma odasında yavru alan oldumu kuşlardan Cenab'larınızı bekliyorum herkese iyi forumlar

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Bu durum kuşların karakterine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bazı çiftler rahatsız olmaz isede genelde gürültülü ayak altı rahatsız olacakları ortamlarda yavru yapmaları zor olabiliyor. Tek seçenek oturma odası ise en azından yüksek biryerde olmaları kendilerini güvende hisetmelerine neden olup sonuç alınabilir.

3. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Size aliskinlar ise sorun olmaz alisana kadar uremiyceklerdir buyuk ihtimalle alismak guven ortami sart bu canlilarda

4. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Tşk kuşlar yerden aşagı yukarı 1,5 metre yukarda

5. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Kuşlar eve alışkın ama benden çok çekiniyorlar yemini bile değiştirirken kafesde ordan Oray'a kaçıyorlar

6. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    Aynı soruyu bende sorucam yem değiştirirken uçmuyorlar hatta erkek elimi gagaliyip duruyo bu sorun olur mi 2 metre yüksekte

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    Benim de kuşlar oturma odasında duruyo 40 gündür bugün üstüne çıktı bakalım ne olcak

8. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    Benim 2 mt yüksekte duruyo bugün erkek üstüne çıktı bakalım ne olcak

Sayfayı Paylaş