Pakistanların alışma ve konuşma potansiyeli nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Seda Kurşunlu Çal tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Seda Kurşunlu Çal
  Çevrimdışı

  merhaba arkadaşlar kuşum pakistanmış meğer... ben de yavru olduğu için küçük sanmıştım. ve muhtemelen pek hoş olmayan şartlarda kaçak olarak Türkiye'ye getirilmiş. Aldıktan sonra farkettim ki sırt tüyleri yoluk ve yara var... artık balık istifi mi geldiler bilemiyorum :(( çok acı bi durum. kuşumu alalı bir ay oldu hala parmağıma aldığımda titriyor önce, sonra alışıyo da.. omzumda durmaya falan alıştı bazı masadaki nesnelerle de oynuyor. ama beni görünce uçup gelmiyor. çağırdm, marul gösterdim nafile.. asla gelmiyor. varsa yoksa yukarılara konup pineklesin.. acaba alışması için ümit var mı? bu arada ben çalışıyorum akşamları ilgilenebiliyorum sadece. alışacaksa bu nekadar sürer çünkü arkadaşım benden sonra anne altından yavru aldı bir haftada alıştı uçup omzuna konuyor, öpücükler atıyor... be de kafasını kaşımaya çalışıyorum hiç elletmiyor kendine hemen uçup perdeye konuyor. :( peki konuşan pakistan muhabbet gördünüz mü?

  -- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:52 --

  kuşum aldığımda heralde 3 aylıktı. ve cinsiyeti erkek. şimdi kafasından yeni tüyler çıkarmaya başladı
   
 2. kartall82
  Çevrimdışı

  kartall82 Guest

  Seda hanım benim eşimin yengesinde var o konuşturuyor ama 7-24 kuşun yanında ve ilgileniyor
  birde bir yerde okumuştum kuşları bayanlar daha cabuk konuşturabiliyorlarmış artık ses tonundan mı yoksa farklı bir yaklaşım tarzları olduğu içinmiydi hatırlamıyorum ugraş ve emekle konuşturabilirsiniz diye düşünüyorum tabi çok vakit geçirmek şartı ile
   

Sayfayı Paylaş