petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Paşaya Eş Almalımıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve metinfidan tarafından 22 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. metinfidan

Arkadaşlar hepinize selamlar;
    yaklaşık 4-4,5 aylık erkek bir muhabbet kuşum var alalı 2ay oldu çok iyi anlaşıyoruz. Fakat yanına bir eş almak istiyorum. Alacağım kuş 1,5-2 aylık civarında olabilirmi. En önemliside şu anda anlaştığı bir eş almam ileride çiftleşme zamanına kadar sorun yaratırmı. Şu an eş alma amacım beraber büyüsünler.biraz daha büyüdüğünde mi almalıyım şu anda alsam bir sıkıntı olurmu. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Saygılar.

2. kartall82

kartall82 Guest

bildiğim kadarıyla erkekler 3,4 aylik olduktan sonra disiler ise 5,6 aylık olunca ureyebiliyor diye biliyorum tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilir yanlışsam düzeltin bende dogru olani öğrenmiş olurum

eğer es alacaksınız imkanın varsa es sectirip anlaştığı kuşu almani yadsıye ederim eyer imkaniniz yok ise yasina uygun bir es alın derim

3. metinfidan

Tugay bey;
    Aslında şu anda amacım çiftleştirmek değil Zaten böle bir şey imkansız. Sadece ileriye yönelik bir düşünce benimkisi. Şu anda anlaşacağı bir yavru almak yaş tahminleri ve eş olmaları konusunda isabetli olabilir diye düşündüm sadece.

4. Duranettin ERAYDIN

İstediğiniz zaman anlaşabileceği bir eş alabilirsiniz mutlu olurlar yalnızlıktan da kurtulurlar.

5. metinfidan

Dişinin 1,5-2 aylık olması sorun olurmu. Diğer taraftanda şu an anlaşmaları öndemli erişkinliğe ulaştıklarında bu durum değişebilirmi?

6. metinfidan

Bu konularda bilgili başka arkadaşlar yokmu?

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kusunuzun yanına imkanınız varsa anlastıgı bir disiyi almanız taraftarıyım. kusunuz için kücük olacaktır diye düşünüyorum 2 aylık kus. 7 aylık oldugu zaman kuslar eriskinlige ulasmıs olurlar. bundan dolayıdır ki erkek kusunuz zamanı gelince eslesme icgüdüsüyle dişi kusu sürekli rahatsız edicektir. yasları hemen hemen aynı olursa dişi ve erkek kus için iyi olucaktır.

8. metinfidan

Verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim.

Sayfayı Paylaş