Karadeniz Pet

Paşaya Eş Almalımıyım?

• Konbuyu başlatan metinfidan
  • Başlangıç tarihi
M

metinfidan

Guest
Arkadaşlar hepinize selamlar;
yaklaşık 4-4,5 aylık erkek bir muhabbet kuşum var alalı 2ay oldu çok iyi anlaşıyoruz. Fakat yanına bir eş almak istiyorum. Alacağım kuş 1,5-2 aylık civarında olabilirmi. En önemliside şu anda anlaştığı bir eş almam ileride çiftleşme zamanına kadar sorun yaratırmı. Şu an eş alma amacım beraber büyüsünler.biraz daha büyüdüğünde mi almalıyım şu anda alsam bir sıkıntı olurmu. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Saygılar.

Arkadaşlar hepinize selamlar;
yaklaşık 4-4,5 aylık erkek bir muhabbet kuşum var alalı 2ay oldu çok iyi anlaşıyoruz. Fakat yanına bir eş almak istiyorum. Alacağım kuş 1,5-2 aylık civarında olabilirmi. En önemliside şu anda anlaştığı bir eş almam ileride çiftleşme zamanına kadar sorun yaratırmı. Şu an eş alma amacım beraber büyüsünler.biraz daha büyüdüğünde mi almalıyım şu anda alsam bir sıkıntı olurmu. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Saygılar.

bildiğim kadarıyla erkekler 3,4 aylik olduktan sonra disiler ise 5,6 aylık olunca ureyebiliyor diye biliyorum tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilir yanlışsam düzeltin bende dogru olani öğrenmiş olurum

eğer es alacaksınız imkanın varsa es sectirip anlaştığı kuşu almani yadsıye ederim eyer imkaniniz yok ise yasina uygun bir es alın derim

Tugay bey;
Aslında şu anda amacım çiftleştirmek değil Zaten böle bir şey imkansız. Sadece ileriye yönelik bir düşünce benimkisi. Şu anda anlaşacağı bir yavru almak yaş tahminleri ve eş olmaları konusunda isabetli olabilir diye düşündüm sadece.

İstediğiniz zaman anlaşabileceği bir eş alabilirsiniz mutlu olurlar yalnızlıktan da kurtulurlar.

Dişinin 1,5-2 aylık olması sorun olurmu. Diğer taraftanda şu an anlaşmaları öndemli erişkinliğe ulaştıklarında bu durum değişebilirmi?

Kusunuzun yanına imkanınız varsa anlastıgı bir disiyi almanız taraftarıyım. kusunuz için kücük olacaktır diye düşünüyorum 2 aylık kus. 7 aylık oldugu zaman kuslar eriskinlige ulasmıs olurlar. bundan dolayıdır ki erkek kusunuz zamanı gelince eslesme icgüdüsüyle dişi kusu sürekli rahatsız edicektir. yasları hemen hemen aynı olursa dişi ve erkek kus için iyi olucaktır.

Geri