Karadeniz Pet

Paul Walker Ölmemiş Olabilir

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Paul Walker Ölmemiş Olabilir İddaalar Var ;

Amerikalı bir vatandaş iddiasına göre Paul Walker'ı Los Angeles'ta bugün gördü Ve bazı büyük haber kanallarının Paul Walker'ın ölümüne inanmaması cesedinin ortada olmaması herşeyin bir kurmaca olduğunu söylemesi Amerikayı karıştırdı. İddiaya göre Temmuz ayında vizyona gircek olan Fast & Furious 7 filmi için böyle bir oyun oynandı.İddiaya göre film " Biz hızlıyız diye herkesin hızlı olması gerekmiyor. Ben ölmedim herşey size ders vermek içindi " adlı sahneyle başlanılcak ve Paul " Six Days " adlı şarkıyla ortaya çıkacak.

yok yok öldü oyun mu oynucak yani gidip ben gebertirim onu :D

gereksiz iddaalar, wikipedia gibi ünlü bir ansiklopedide bile kayıtlara geçmiştir öldüğü.

[YOUTUBE]szsKkEeE45U[/YOUTUBE]

Ölmediyse ve hepsi oyundu derse dedikten sonra böyle bir sahne yaşanabilir.

[YOUTUBE]CuwjaZ3WCv8[/YOUTUBE]

bakın hocam işin din boyutunu karıştırmayıp bilimsel olarak ele aldığımızda porsche carrera gt bu arabalarda 200km hızla giderken kaza yapsanız bırakın ölmeyi burnunuz bile kanamaz neden derseniz bu arabalar kaza anında 2 ye bölünür hızı daha iyi emmek için ayrıca ve ayrıca neredeyse çöp gibi bir ağaca o araç vurupta 2 ye bölünmesi imkansız o ağaca tofaş vursa devirir ki bide şöyle bişey var doğru düzgün bir cenaze töreni veya karısı kızı kimse yok ortada bu gerçek deil kesinlikle sadece bi şow yapıyorlar .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:01 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

gereksiz iddaalar, wikipedia gibi ünlü bir ansiklopedide bile kayıtlara geçmiştir öldüğü.

amerikalılar bu tür şeyleri çok seviyorum dostum amerikan güreşçisi undertaker biz çocukken her hafta ölüyordu :D sadece tırı vırı

lütfinin söyledikleride mantıklı aslında ,porsche den de bir açıklama gelmedi bir diğer şüphe ettiğim nokta bu kaza ile film arasında bir köprü olacağı.

Birakin bu isleri porshe kaza yapsan ölmez filan hikaye. O darbeyle kafasini biyere vursa ne olacak. Kucucuk agaca carpmis demissin okadar hizla yataga carpsan yine ayni olur. 30 metresen suya atla su beton gorevi goruyor

Aslında çıkacaksın ortaya bunları ikna etmek için; yalan söyleyenin annesi babası ölsün. Hadi hadi kim öldü kim ölmedi diyecek :)