petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Pencerenin önündeki yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve GoldBlack tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. GoldBlack

GoldBlack New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar annem bugün penceremizin önünde bir yumurta gördü. Sizinle de paylaşmak istedim sadece :)

http://i.hizliresim.com/d5a1Y4.jpg

İçi dolu ve büyük ihtimalde kumru yumurtası. Ne yapacağımı bilmiyorum ama saklayacagım sanırım. Soğumuşur çünkü. Yuva , kuş falan yoktu. Sadece yumurta mermerde öylece duruyordu. Keşke muhabbet kuşum dişi ve yunurtlamış olsaydı belki bunada bakardı :D ( Şaka tabii ki asla bakmazdı. :) )

2. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Kuluçkadaki dişi muhabbet kuşun belki bakabilirdi deneyerek görmek lazım :)

3. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Hiç unutmam 9-10 yaşlarındayken böyle bir yumurta bulmuştum içi doluydu dedim ki herhalde annesi bıraktı aldım yumurtayı attım çöpe sonra baktım ertesi gün yumurtayı aldığım yere kumru gelmiş eyvah ben ne yaptım dedim çocuk aklı işte....İşin özü keşke dokunmasaydınız ne olur ne olmaz gözleseydiniz.. :)

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş