petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Pet Fuarı Davetiye

Konusu 'Yarışmalar Etkinlikler ve Buluşmalar' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11

Cümleten selamun aleyküm değerli üyelerimiz,

NATURAL firması tarafından sitemiz üyelerine özel 26/29 Eylül tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan Pet Fuarına davetlisiniz :) Fuara tüm yem firmaları ve ithalatçılar katılacaktır.

Alttaki linke tıklayarak davetiyeyi bilgisayarınıza indirin ardından çıktısını almanız yeterli. Fuara gidecek olan üyelerimiz davetiyeleriyle birlikte girişte Natural standı demeleri yeterli olacaktır. Fuara giriş ve otopark ücretsizdir.

Davetiye'yi İndirin : İndir bilet yesil pdf

Dileyenler alttaki linke tıklayıp online davetiye alabilirler.

Online Davetiye Almak İçin : Ulusal Fuarcılık Org. Tic. Ltd. Şti.

NATURAL firmasına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla.

2. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Geçen yıl olsa gerek Feshanede pet fuarı olmuştu gittim, kuş görmeden geri geldim. Daha çok kedi köpek ürünleri satılıyor, öle kuş görmek isteyen varsa boşa zamanını harcamasın :)

3. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bilgilendirme için teşekkürler, ilk duyurunuzdan sonra online davetiye almıştım, bir aksilik olmazsa gideceğim inşallah.

Sayfayı Paylaş