Karadeniz Pet

Petshop duyuru (YKA)

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Öncelikle selamunaleyküm bugün saat 12.00 da(1 kasım cumartesi) Atv Avrupa kanalında yayınlanan İş dünyası programında çocukluk arkadaşımın Nazar Petshop isimli mağazası Vatan Şaşmaz'ın sunumuyla yayında olacaktır... İzlerseniz çok sevinirim. Ayrıca izlerseniz verebileceğiniz fikirlere de açığız. Selam ve dua ile

Dükkan Kurtköy tarafında ağabey Atlantis in yan caddesinde Grup Center da. 4 senedir açık bir mağaza. Arkadaşım diye demiyorum bir çok petshop gezdim bu kadar düzenli ve hijyen yer görmedim 2 kat alt kat balık aksesuar üst kat kafes canlıları ve kafesler. İzleme imkanınız olursa görürsünüz zaten olmadı bir gün çay içmeye gideriz geniş ve ferah

Güncel tutalım arkadaşlar görmeyen arkadaşlarda görsün

Unutmaz kaçırmassam bakarım hayırlı olsun bol bol mubiş gösterirler inşallah :)

Program yayında şuan nasıl bir çekim oldu hiçbir fikrim yok sadece bana mesaj atmış izle diye ben de sizlere de yazdım şansımıza ne çıkarsa artık :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04 -->-> Daha önceki mesaj 12:14 --

Hala yayınlanmadı o bölüm inşaatçı olup çıkacağım :D

bende atv avrupa malesef yok izlemek isterdim :(

Program başladıııı

işine özen gösteren işletmecinin hali başka oluyor 10 numara 5 yıldız mekan yapmışlar inşallah daha da geliştirirler işlerini.böyle bakımlı temiz ve hayvanlara ilgi gösteren işletmeleri gezmek bile ayrı bir zevk verir insana

Gerçekten 6 yılda büyük bir yol aldı. İzleyen herkese çok çok tşekkür ederim. Vedat çocukluğundan beri balık kanarya muhabbetkuşu beslerdi çekirdekten yetişti diyebiliriz. Sonradan böyle bir fikri oldu ve devam etti. İzleyen herkese tekrardan teşekkürlerimi sunarım